کسب و کار

دستگاه ها لیست حقوقی بدهند ؛ عیدی کارمندان را بگیرند

سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرده است که منابع برای پرداخت عیدی کارکنان و بازنشستگان آماده شده و با ارائه لیست حقوقی کارکنان ازسوی دستگاه های مربوطه پرداخت خواهد شد.

11 فروردین 1399

بازار کدام آپارتمان های پایتخت در شب عید داغ تر است؟

خبرنگاران : عرضه آپارتمان های کوچک متراژ در مناطق مصرفی شهر تهران در بازار مسکن شب عید رونق گرفته است، اما عمده این املاک میانسال و سالخورده هستند.

19 اسفند 1398

استان قزوین برای پذیرایی از گردشگران در نوروز آمادگی دارد

به گزارش خبرنگاران، ایرج زاهدپور روز شنبه در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر که در سالن جلسات مدیریت بحران استان برگزار گردید استانداری تشکیل شد اظهارداشت: با توجه به تبلیغات مناسبی که از استان قزوین در سطح کشور اجرا شده، سال جاری پیش بینی می گردد قزوین...

16 اسفند 1398

کلنگ احداث کارخانه فروآلیاژ در ماکو بر زمین زده شد

به گزارش خبرنگاران، در طی مراسم با حضور قربانعلی سعادت ظهر چهارشنبه کلنگ احداث کارخانه فرو آلیاژ با سرمایه گذار 100 درصد خارجی (سرمایه گذار هندی) به زمین زده شد این پروژه در 2 فاز اجرا خواهد شد.

15 اسفند 1398

جدیدترین قیمت مسکن در منطقه 6 تهران

تازه ترین شرایط بازار معاملات مسکن در منطقه 6 نشان می دهد هم اکنون عمده آگهی های عرضه شده به بازار این منطقه عمربنای بین 20 تا 30 سال دارند.

11 اسفند 1398

باشگاه های ایرانی به دنبال جذب کرار جاسم و دو بازیکن دیگر عراق

به گزارش خبرنگاران، بعد از شروع اعتراضات در کشور عراق، لیگ فوتبال این کشور تعطیل شد و بازیکنان شاغل در عراق به دنبال پیدا کردن تیم های جدیدی خارج از میهن خود هستند.

6 اسفند 1398

آنالیز راهکارهای تجاری سازی گردشگری ایران در افق توسعه 1404

مدیرکل توسعه صادرات خدمات سازمان توسعه تجارت گفت: طبق سند چشم انداز توسعه 1404 باید 25 میلیارد دلار درآمد گردشگری دنیا را به خود اختصاص دهیم که این رقم در سال گذشته حدود 7 و نیم میلیارد دلار بوده است.

5 اسفند 1398

از نوآوری تدریجی و رادیکال چه می دانید؟

گوشی های هوشمند نسخه بهبودیافته گوشی های قدیمی تر نبودند، بلکه به واقع یک نوآوری رادیکال نسبت به نسل قبل گوشی ها محسوب می شدند.

2 اسفند 1398

پرستار سالمند در منزل و آنچه در خصوص او باید بدانیم

پرستار سالمند کیست و اینکه چه وظایفی دارد سؤالی است که در ذهن بسیاری از ما همچنان مبهم است.

1 اسفند 1398

پیری جمعیت اقتصاد آسیا را تهدید می نماید

رئیس صندوق بین المللی پول ضمن هشدار در این باره که پیری جمعیت در اقتصادهای مهم آسیایی موجب کاهش رشد آنها خواهد شد، از سیاستگذاران خواست تا سیاست های واکنشی لازم را در قبال تغییر ترکیب جمعیتشان طراحی نمایند.

1 اسفند 1398

200 دفتر خدمات مشترکین تعطیل شد، مسدود شدن سیم کارت توریست بعد از خروج از کشور

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه 200 دفتر خدمات مشترکین تعطیل شده است ، گفت: سیم کارت توریست های خارجی بعد از خروج از کشور غیر قابل استفاده است.

28 بهمن 1398

انتشار نسخه چاپی دیلی استار لبنان متوقف شد

انتشار نسخه چاپی یک روزنامه انگلیسی زبان چاپ لبنان به دلیل بحران اقتصادی از امروز (سه شنبه) متوقف شد.

26 بهمن 1398

افزایش چهار برابری تولید پسته با استفاده از روش ارگانیک در اردکان

خبرنگاران/یزد پسته کار نمونه اردکانی پیروز شد با استفاده از روش ارگانیک میزان برداشت خود را تا چهار برابر افزایش دهد.

22 بهمن 1398

فروش کیک در بوفه های مدارس خوزستان ممنوع نیست

رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش خوزستان گفت: تا به امروز فروش کیک در بوفه مدارس ممنوع اعلام نشده است.

20 بهمن 1398

دبیر شورای امنیت ملی روسیه: آمریکا دست اندرکار انتقال داعش به افغانستان است

دبیر شورای امنیت ملی روسیه با بیان اینکه بین 2500 تا چهار هزار نیروی داعشی در افغانستان حضور دارند، تاکید کرد: آمریکا دست اندرکار انتقال و پشتیبانی نیروهای داعش به افغانستان است.

15 بهمن 1398

شاخصهای انتخاب پژوهشگر و فناور برتر اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، مسعود برروز در افتتاحیه بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار و هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت که با حضور وزیر علوم و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه بین المللی برگزار گشت، گفت:...

13 بهمن 1398

حضور 10 هزار محصول دانش بنیان در نمایشگاه تجهیزات

به گزارش خبرنگاران، دکتر پیمان صالحی امروز در افتتاحیه این نمایشگاه و نمایشگاه هفته پژوهش گفت: طی 6 سال اخیر که نمایشگاه تجهیزات برگزار شده بیش از 500 میلیارد تومان محصول به فروش رسیده است.

13 بهمن 1398

درخواست تشکیل کارگروه توسعه صادرات

وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف ایجاد هماهنگی بین دستگاه های ذی ربط و اتخاذ تصمیمات به موقع، درخواست تشکیل کارگروه توسعه صادرات با مشارکت نمایندگان بخش خصوصی را به دولت ارائه نموده است.

13 بهمن 1398

یک قطره خون به کمک نانو پاسخ همه آزمایشات را خواهد داد

یک استارت آپ نانویی رهیافت جدیدی ارائه کرده که در آن با استفاده از فناوری نانو می توان آزمایش خون را روی یک قطره از خون بیمار انجام داد.

13 بهمن 1398