آغاز دهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو

به گزارش رپید دانلود، پس از فروش فوق العاده های گروه صنعتی ایران خودرو به صورت هفتگی، اکنون با از گذشت 20 روز از شروع ثبت نام برای نهمین فروش فوق العاده این خودروساز، دهمین مرحله از عرضه محصولات ایران خودرو از امروز (یکشنبه) به مدت سه روز، این بار با عرضه سه محصول پژو 206 تیپ 2، پژو پارس بنزینی و پژو پارس با موتور TU5 اجرا خواهد شد.

آغاز دهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو

به گزارش خبرنگاران، در حالی گروه صنعتی ایران خودرو دهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات خود با موعد تحویل حداکثر سه ماهه را 20 روز پس از برگزاری نهمین مرحله به اجرا درآورده است که هفته گذشته (24 آذرماه) 20 هزار دستگاه خودرو شامل سه محصول پارس بنزینی، پژو 206 تیپ 2 و سمند LX را با موعد تحویل شهریور تا آبان ماه 1400، پیش فروش و قرعه کشی آن ها را پنجشنبه گذشته (27 آذر ماه) از میان متقاضیان، قرعه کشی و برندگان را مشخص کرد.

در دهمین مرحله از طرح فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، سه محصول پژو 206 تیپ 2، پژو پارس بنزینی و پژو پارس با موتور TU5 با موعد تحویل حداکثر 90 روزه و با قیمت قطعی عرضه خواهد شد. ثبت نام در این طرح از امروز (یکشنبه) به مدت سه روز (تا سه شنبه دوم دی) اجرا می شود.

همچون روال همیشگی طرح های فروش فوق العاده، پس از پایان مهلت ثبت نام و احراز هویت متقاضیان، قرعه کشی از میان ثبت نام کنندگان واجد شرایط در حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد و پس از انجام فرآیند قرعه کشی در حضور نهادهای نظارتی، اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان نیز ظرف پنج روز بایستی وجه خودرو را از طریق همان سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir واریز کنند.

همچون روال طرح های فروش خودروسازان، به منظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی، محدودیت ها شامل اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی، دارا بودن گواهینامه، فاصله دست کم 48 ماه از آخرین زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا و تعلق شماره حساب و شماره تماس به شخص متقاضی است.

همچنین ممنوعیت انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث و عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی نیز پابرجاست. ضمن اینکه گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به کنندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل می شود و در مراجعه به کنندگی حداقل کارکرد 1000 کیلومتری خودرو، الزامی است.

براساس شرایط مندرج در جدول قیمتی، مبلغ یک میلیون تومان از ثمن معامله توسط مشتری، به مدت یکسال پرداخت نخواهد شد و به ازای دین و تعهد مشتری بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفا در اختیار خودروساز بوده و خریدار نمی تواند قبل از موعد مقرر، وجه باقی مانده را پرداخت کند.

بدیهی است که عدم واریز وجه خودرو در موعد مقرر، به منزله انصراف از ثبت نام تلقی خواهد شد. ضمن اینکه لازم به ذکر است که منتخبان طرح های قبلی که پیروز به واریز وجه نشدند نیز می توانند در این طرح فروش، مجدد اقدام به ثبت نام کنند.

جدول خودروهای قابل واگذاری در دهمین مرحله طرح فروش فوق العاده ایران خودرو به شرح زیر است:

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 722

به "آغاز دهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز دهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید