کرونا مردم اسپانیا را خانه نشین می نماید

به گزارش رپید دانلود، دولت اسپانیا از روز دوشنبه با اتخاذ قوانین ویژه و اضطراری زمینه مقابله با ویروس کرونا را گسترده تر خواهد نمود.

کرونا مردم اسپانیا را خانه نشین می نماید

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمانهای قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، پیش نویس یک دستور دولتی نشان می دهد که مقام های رسمی اسپانیا از روز دوشنبه تدابیر ویژه و فوری را برای مقابله با ویروس کرونا اتخاذ می نمایند و بسیاری از مراکز عمومی خصوصی و فروشگاه ها تعطیل خواهد شد.

بر اساس این گزارش دولت اسپانیا به زودی به مردم این کشور خواهد گفت که باید در خانه بمانند و غیر از خرید مواد غذایی یا دارو یا رفتن به بیمارستان یا سایر کارهای اضطراری حق خارج شدن از خانه را نخواهند داشت.

حمل و نقل عمومی نیز به شدت محدود خواهد شد تا افراد کمتری در مناطق مختلف اسپانیا جابجا شوند ولی حمل و نقل عمومی به طور کامل متوقف نمی گردد.

وزارت کشور اسپانیا کنترل همه نیروهای پلیس را در مدت 15 روزه اعمال قوانین فوری و ویژه بر عهده خواهد داشت.

این قوانین ویژه و اضطراری از صبح روز دوشنبه اجرا خواهد شد و سایر تدابیر ویژه نیز زمانی که در رسانه های رسمی کشور منتشر گردد، اجرایی می گردد.

مقام های شهر مادرید پایتخت اسپانیا پیش از این از مردم خواسته اند تا در خانه های خود بمانند. اسپانیا دومین کشور اروپایی پس از ایتالیا است که به شدت از ویروس کرونا لطمه دیده و بیش از 5753 نفر در این کشور به این ویروس مبتلا شده اند.

دولت چپگرای پدرو سانچز نخست وزیر اسپانیا در ابتدا تدابیر کمی را برای مقابله با کرونا اتخاذ کرد ولی طی روزهای اخیر همزمان با افزایش چشمگیر موارد ابتلا به کرونا تدابیر و اقدامات خود را افزایش داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 141

به "کرونا مردم اسپانیا را خانه نشین می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا مردم اسپانیا را خانه نشین می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید