فروش کیک در بوفه های مدارس خوزستان ممنوع نیست

به گزارش رپید دانلود، رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش خوزستان گفت: تا به امروز فروش کیک در بوفه مدارس ممنوع اعلام نشده است.

فروش کیک در بوفه های مدارس خوزستان ممنوع نیست

به گزارش رپید دانلود به نقل از ایسنا، علی بنیادی اظهار کرد: کیک های آلوده به قرص در استان های زیادی مشاهده شده اند و تشخیص نوع قرص ها، بر عهده وزارت بهداشت است.

وی اضافه کرد: با توجه به این شرایط، توصیه هایی برای مدیران مدارس، متصدیان بوفه های مدارس، دانش آموزان و والدین داریم؛ متصدیان بوفه ها باید از مراکز معتبر و با تهیه فاکتورهای رسمی، اقلام مورد نیاز را خریداری کنند. همچنین به اولیا تاکید می شود که لقمه سالم و بهداشتی در خانه تهیه کنند و به فرزندان خود بدهند.

رئیس اداره سلامت و تندرستی آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: همچنین به دانش آموزان توصیه می شود در صورت خریداری کیک یا بیسکویت، پیش از مصرف آن را باز و سپس استفاده کنند. همچنین تا به امروز فروش کیک در بوفه های استان ممنوع نشده است و تنها باید از مبادی معتبر خریداری شود.

وی با بیان اینکه تا به امروز گزارشی از مسمومیت بین دانش آموزان استان گزارش نشده است، گفت: در صورت وجود هرگونه مسمومیتی، مراکز بهداشتی و درمانی استان گزارش خواهند داد. در ضمنً دانش آموزان و اولیاء درصورت داشتن هرگونه گزارشی در این خصوص، می توانند با شماره 190 وزارت بهداشت تماس برقرار کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 37

به "فروش کیک در بوفه های مدارس خوزستان ممنوع نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش کیک در بوفه های مدارس خوزستان ممنوع نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید