دستگاه ها لیست حقوقی بدهند ؛ عیدی کارمندان را بگیرند

به گزارش رپید دانلود، سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرده است که منابع برای پرداخت عیدی کارکنان و بازنشستگان آماده شده و با ارائه لیست حقوقی کارکنان ازسوی دستگاه های مربوطه پرداخت خواهد شد.

دستگاه ها لیست حقوقی بدهند ؛ عیدی کارمندان را بگیرند

به گزارش رپید دانلود به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرده بود که عیدی کارکنان و بازنشستگان همراه با حقوق بهمن ماه واریز می شود. بر این اساس، اکنون در روزهای آخر بهمن و موعد پرداخت حقوق ها، کارکنان منتظر دریافت عیدی و اینکه چه زمانی به دست آنها خواهد رسید، هستند.

این در حالی است که آخرین پیگیری از سازمان برنامه و بودجه با این توضیح همراه بود که منابع لازم برای پرداخت عیدی کارکنان آماده و تامین اعتبار شده است. از این رو به محض این که دستگاه ها لیست حقوق را به روال هر ماه ارائه کنند، دستور پرداخت برای آنها صادر خواهد شد که مبلغ عیدی نیز همراه با آن است. بنابراین هرگونه تاخیری در پرداخت عیدی، متوجه دستگاه مربوطه خواهد بود.

طبق ماده (75) قانون مدیریت خدمات کشوری امتیاز عیدی کارکنان در هر سال 5000 است که با توجه به ضریب حقوق میزان نهایی عیدی معین می شود که بر این اساس عیدی سال جاری یک میلیون و 78 هزار تومان در بودجه پیش بینی شده بود که درنهایت با تصویب هیات دولت به یک میلیون و 200 هزار تومان افزایش یافت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 168

به "دستگاه ها لیست حقوقی بدهند ؛ عیدی کارمندان را بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه ها لیست حقوقی بدهند ؛ عیدی کارمندان را بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید