دامنه نوسان بورس 5 درصد باقی می ماند

به گزارش رپید دانلود، وزیر امور مالی و دارایی با اشاره به نتایج جلسه شورای عالی بورس، از باقی ماندن دامنه نوسان بورس در همان 5 درصد اطلاع داد.

دامنه نوسان بورس 5 درصد باقی می ماند

به گزارش رپید دانلود، فرهاد دژپسند در جمع رپید دانلود و پس از سرانجام جلسه شورای عالی بورس، اظهار کرد: طبق تصمیمات قبلی، دامنه نوسان بورس همچنان همان 5 درصد باقی می ماند و حجم مبنا هم قرار شد که ادامه پیدا کند. کوشش می کنیم که عرضه اولیه را در هفته باقی مانده از امسال و اویل سال آینده با سرعت بیشتر ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: خوشبختانه باید اعلام کنم که این سرمایه و پشتوانه برای وجود دارد که رئیس جمهور برای عرضه سهام دولتی ما را حمایت می نماید و ان شاءالله آیین نامه هایی که باید در اجرای قانون بودجه سال 99 تصویب کنیم را در اولین فرصت در دولت مطرح کنیم.

وزیر اقتصاد اضافه کرد: همچنین قرار شد تا در اولین جلسه شورای عالی بورس سازوکاری که باید طراحی کنیم را در شورای عالی بورس بیاوریم که این یک فرصت طلایی خواهد شد تا سهام دولتی را عرضه کنیم.

دژپسند در سرانجام سخنانش اعلام کرد: باید عرضه اولیه که برای نهادهایی همچون سازمان تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشور و لشگری است را انجام دهیم تا بتوانیم به وسیله افزایش عرضه اولیه، مطالبات گسترده و درست مردم را تعمیم دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 206

به "دامنه نوسان بورس 5 درصد باقی می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دامنه نوسان بورس 5 درصد باقی می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید