حکمرانی مجازی، نبرد فیس بوک با مخالفان تزریق واکسن

به گزارش رپید دانلود، علیرغم ادعاهای فیس بوک در زمینه ممنوع کردن انتشار پیام های مخالف تزریق واکسن کرونا، هنوز تعداد زیادی از این پیام ها در این شبکه اجتماعی در دسترس است و فیس بوک به جنگ انها رفته است.

حکمرانی مجازی، نبرد فیس بوک با مخالفان تزریق واکسن

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، تعداد زیادی عکس و تصویر در فیس بوک در دسترس است که در آنها تزریق واکسن اقدامی غلط و مشکل آفرین توصیف شده است. برخی کاربران فیس بوک از این تصاویر در قالب عکس نمایه استفاده می کنند که این امر به انتشار گسترده پیام های ضدواکسیناسیون در این شبکه اجتماعی کمک کرده است.

در بسکمک از این تصاویر ادعا شده که تزریق واکسن بر روی کارکرد سیستم ایمنی بدن تاثیر منفی می گذارد. در برخی از این تصاویر نیز جمله من به سیستم ایمنی بدنم و نه تزریق واکسن اطمینان دارم، درج شده است. با انتشار گزارش هایی در این زمینه در مطبوعات و رسانه های مختلف، سخنگوی فیس بوک نقض سیاست های این شبکه اجتماعی به دنبال انتشار تصاویر یادشده را تایید کرد و اضافه نمود که برای حذف این تصاویر تلاش خواهد شد.

علیرغم تلاش فراوان مقامات بهداشتی و سیاسی در آمریکا هنوز میلیون ها نفر در این کشور حاضر به تزریق واکسن کرونا نیستند و بیم دارند این کار به آنها آسیب بزند. این افراد به طور گسترده از شبکه های اجتماعی برای انتشار نظرات خود و تاثیرگذاری بر افکار عمومی استفاده می کنند و این نگرانی وجود دارد که افراد مذکور طرز فکر بخش قابل توجهی از مردم را نیز تغییر دهند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1014

به "حکمرانی مجازی، نبرد فیس بوک با مخالفان تزریق واکسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکمرانی مجازی، نبرد فیس بوک با مخالفان تزریق واکسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید