حضور وزیر کشور در جلسه امروز کمیسیون و پاسخگویی به سوالات نمایندگان

به گزارش رپید دانلود، خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها از حضور وزیر کشور در جلسه امروز این کمیسیون و پاسخگویی به سوالات دو تن از نمایندگان اطلاع داد.

حضور وزیر کشور در جلسه امروز کمیسیون و پاسخگویی به سوالات نمایندگان

روح الله نجابت در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرنگاران؛ درتشریح جزییات جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، گفت: در جلسه امروز کمیسیون وزیر کشور جهت پاسخگویی به سوالات آقایان ذاکر و صباغیان حضور یافتند. آقای صباغیان مهلت یک ماهه ای به وزیر جهت پاسخ به سوالات دادند و رسیدگی به سوالات ایشان به یک ماه بعد موکول شد.

نجابت در ادامه اضافه کرد: آقا ذاکر نیز دو سوال طرح کردند یکی در مورد مدیریت پسماند شهرداری ها و سوال دیگری در مورد توزیع ناوگان حمل و نقل شهری در نقاط مختلف کشور مطرح کردند. مقرر شد در اسرع وقت ایشان جلسه ای با معاون عمرانی وزیر کشور برگزار نمایند و سپس نظر خود را در مورد قانع شدن یا نشدن از پاسخ ها اعلام نمایند.

نماینده مردم شیراز در مجلس توضیح داد: در ادامه جلسه نیز معاون بنیاد مسکن حضور یافته و گزارش کاری از برنامه ها و اقدامات خود در این مدت ارائه کردند. بحثی که جدی تر در این جلسه دنبال شد موضوع رسیدگی به طرح های هادی روستاها بود. در نهایت مقرر شد تا در جلسه بعدی با حضور دستگاه های چهارگانه امور اراضی، محیط زیست، بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی این بحث به طور دقیق تر دنبال گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 دی 1400 بروزرسانی: 3 دی 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1233

به "حضور وزیر کشور در جلسه امروز کمیسیون و پاسخگویی به سوالات نمایندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور وزیر کشور در جلسه امروز کمیسیون و پاسخگویی به سوالات نمایندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید