توسعه تجارت الکترونیک به یاری بازی سازی، راه حل نوآورانه دانش بنیان ها برای افزایش فروش محصولات

به گزارش رپید دانلود، کاربردهای گسترده فناوری های دیجیتال برای رسیدن کسب وکارها به نتیجه مطلوب، شوق استفاده آن ها را در استفاده از ابزارهای فناورانه این حوزه افزایش داده است.

توسعه تجارت الکترونیک به یاری بازی سازی، راه حل نوآورانه دانش بنیان ها برای افزایش فروش محصولات

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،وجید ملکی مدیرعامل مؤسسه دانش بنیان رویال، با اشاره به فعالیت این مجموعه در حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتال، از دستاوردها در حوزه تجارت الکترونیک بر پایه گیمیفیکیشن گفت: تمرکز خود را بر روی فراوری محصولات دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات، نرم افزار و سخت افزارهای دیجیتال قرار دادیم.

ملکی، مهم ترین و اصلی ترین محصولات رویال را پلتفرم کسب و کار الکترونیک مطرح کرد و اضافه نمود: سه حوزه تجارت الکترونیک، باشگاه مشتریان و طراحی و ساخت دستگاه های هوشمند حوزه سلامت توسعه بسیاری پیدا نموده است.

کاربردهای محصول حوزه تجارت الکترونیک بر پایه بازی سازی یا گیمیفیکیشن، محصول باشگاه مشتریان متمرکز بر وفاداری مشتری و خدمات مرتبط و محصول حوزه سلامت در حوزه پزشکی به خصوص ترمیم زخم است.

معرفی محصولات

این شرکت دانش بنیان، راهکارهایی براساس گیمیفیکیشن و بازاریابی، ارایه و در کنار پلتفرم سخت افزاری برای مشتریان ارائه می نماید که به کسب و کارها در ارتباط و تعامل با جامعه هدف یاری نموده است. محصول دیگر این شرکت، باشگاه مشتریان رویال در حوزه وفاداری مشتری است که علاوه بر حوزه طراحی نرم افزاری، در حوزه بازاریابی و پذیرندگان نیز فیچرهایی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

دیگر محصولی که از این زیرساخت نشات گرفته، در حوزه سلامت و پزشکی کاربرد دارد و رویال به واسطه آن در طراحی و فراوری سخت افزار و ارتباط نرم افزاری آن ورود نموده است.

مزیت رقابتی، امکانات کنترلی برای پزشکان

مزیت رقابتی محصول ایران ساخت، دارابودن هسته نرم افزاری قوی، بعلاوه ماژول ها و امکاناتی است که در حوزه بازاریابی و براساس تجربه کاربری در اختیار مشتریانمان قرار می گیرد. این امر موجب کاهش هزینه های آن ها برای ورود به بازار و دست یابی به موفقیت و فروش بیش تر میگردد.

دستگاه فعلی تلفیقی از قابلیت دستگاه های خارجی و اضافه نمودن فیچرهای کاربری بر پایه رابط کاربری سمت درمانگر و بیمار به دستگاه است. محصول وین تیل در داخل کشور رقیبی ندارد و با توجه به توسعه تجارت الکترونیک و بحث های بازی سازی، یک محصول نو و دارای ظرفیت رشد در بازار محسوب می گردد.

قیمت تمام شده این نوع محصولات، متفاوت هستند. اما این دستگاه در حوزه سلامت 35 درصد پایین تر از نمونه مشابه خارجی قیمت دارد.

احتیاج تقریبی کشور به این محصول

با توجه به شیوع کرونا و خواستگاهی که برای فروشگاه های برخط مهیا شده، وین تیل راهکاری مناسب برای افزایش فروش محصولات فروشگاه ها براساس بازی سازی است.

این فعال فناور با اشاره به شروع ورود هر سه محصول به بازارهای منطقه گفت: مهم ترین بحث در مورد صادرات و به خصوص توسعه فناوری محصولات داخلی، انتقال تجربیات و محصولات از کشورهای پیشرفته و مدیریت تجربه در قالب یک تارنمای مجمع و منبع برای ارایه به شرکتهای متقاضی است. این کار احتیاج به سرمایه گذاری دولت در قالب یک صندوق دراد که شرکت های خصوصی هزینه این پژوهش را بپردازند و همکاری نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 اسفند 1400 بروزرسانی: 6 اسفند 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1301

به "توسعه تجارت الکترونیک به یاری بازی سازی، راه حل نوآورانه دانش بنیان ها برای افزایش فروش محصولات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه تجارت الکترونیک به یاری بازی سازی، راه حل نوآورانه دانش بنیان ها برای افزایش فروش محصولات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید