آماده پرداخت فوری تسهیلات دانشجویی هستیم

به گزارش رپید دانلود، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزرت علوم گفت: این صندوق آمادگی دارد بلافاصله پس از تایید درخواست های تسهیلات دانشجویان در سامانه دانشگاه ها نسبت به پرداخت آن اقدام کند.

آماده پرداخت فوری تسهیلات دانشجویی هستیم

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از سازمان امور دانشجویان،مسعود گنجی در نشست معاونین دانشجویی و دبیران منطقه ها ده گانه دانشگاه های سراسر کشور که در محل این سازمان برگزار شد گفت: دو ماموریت اصلی صندوق رفاه در حوزه تغذیه و خوابگاه ها است و در هر دو حوزه آماده کمک به دانشگاه ها هستیم، ولی در زمینه تغذیه نیاز به تخصیص اعتبار جدی از طرف دولت داریم.

وی با اشاره به افزایش حضور دانشجویان در دانشگاه ها از نیمسال دوم آن را برای دانشگاه ها هزینه بر دانست و گفت: در بودجه دانشگاه ها هزینه تغذیه بسیار کمتر از هزینه واقعی پیش بینی شده است که باید از طریق دولت جبران شود.

وی اضافه نمود: در دوسال اخیر به علت کرونا آموزش حضوری در دانشگاه ها و حضور دانشجویان در خوابگاه ها در حداقل بود، ولی هم اکنون شاهد حضور حداکثری دانشجویان در دانشگاه ها هستیم که این موضوع نیاز به تجهیز و نوسازی و آماده سازی بسکمک از خوابگاه ها دارد و نیازمند حمایت بودجه ای است.

گنجی پیرامون تاخیر در پرداخت وام های دانشجویی در ابتدای سال تحصیلی جاری گفت: سامانه ثبت نام تسهیلات از آبان ماه باز بود و در صورت تکمیل فرایند ثبت نام از سوی دانشگاه ها پرداخت انجام می شد و هم اکنون نیز با تایید دانشگاه ها، تسهیلات دانشجویان در اسرع وقت پرداخت می شود.

وی از معاونت های دانشجویی درخواست کرد در زمینه تسهیلات دانشجویی اطلاع رسانی کنند و فرایند تکمیل تقاضا های دانشجویان را به سرعت انجام دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اسفند 1400 بروزرسانی: 18 اسفند 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1314

به "آماده پرداخت فوری تسهیلات دانشجویی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده پرداخت فوری تسهیلات دانشجویی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید