مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل انجمن هنر های نمایشی برگزار گردید

به گزارش رپید دانلود، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل و هیات مدیره انجمن هنر های نمایشی ایران ظهر امروز برگزار گردید.

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل انجمن هنر های نمایشی برگزار گردید

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل و هیات مدیره انجمن هنر های نمایشی ایران ظهر امروز چهارشنبه 29 مردادماه در ساختمان معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

از جمله حاضران در این مراسم که مدیریت آن بر عهده محسن حسن زاده مدیر روابط عمومی اداره کل هنر های نمایشی بود می توان به سیدمجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، قادر آشنا مدیرکل هنر های نمایشی، مهدی افضلی مدیرعامل بنیاد رودکی، امین مویدی مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری، ابوالقاسم ایرجی عضو کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری، حمید قبادی مشاور اجرایی معاونت امور هنری، حسین مسافرآستانه دبیر سی ونهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری، پیمان شریعتی معاون اجرایی اداره کل هنر های نمایشی، حمید نیلی مدیرعامل سابق انجمن هنر های نمایشی، رضا بصیرت مدیرعامل جدید انجمن هنر های نمایشی، ارمغان بهداروند عضو هیات مدیره انجمن هنر های نمایشی، مهدی شریفی بازرس انجمن هنر های نمایشی، جواد مستخدمی خزانه دار پیشین انجمن هنر های نمایشی و ... اشاره نمود.

در ابتدای این مراسم قادر آشنا در صحبت های کوتاهی گفت: قصدمان تکریم دوستان محترمی است که در دور پیشین مدت ها زحمت کشیدند و دوستان بزرگواری که قبول زحمت کردند تا در دور جدید در خدمت شان باشیم. از دوستانی که در دوره پیشین در انجمن هنر های نمایشی حضور داشتند ممنونم و ان شاءالله که بتوانیم در جایی دیگر از حضورشان استفاده کنیم.

سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به سه مسئله مورد توجه در مورد انجمن هنر های نمایشی ادامه داد: مسئله نخست ارتباط متشکل تر میان صف و ستاد است. مسئله دوم نظارت و انضباط دقیق تر در شرایطی که با منابع محدود و خواسته های بسیار روبرو ایم و نکته سوم انتقال تجربه میان اعضای پیشین و جدید است.

ابوالقاسم ایرجی عضو کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری نیز با اشاره به ویژگی های جامعه تئاتری کشور گفت: مد نظر داشتن یک چشم انداز و رعایت آیین نامه ها می تواند سرلوحه فعالیت های انجمن هنر های نمایشی ایران باشد.

امین مویدی رییس کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت هنری اعلام کرد: متاسفانه در خاتمه هر سال با حجم عظیمی از بدهی و تعهدات در حوزه تئاتر روبرو ایم که اگرچه هر بار تسویه، اما سال بعد دوباره تکرار می گردد، امیدواریم زمینه پرداخت به موقع تعهدات در حوزه تئاتر فراهم گردد.

حسین مسافرآستانه دیگر سخنران این مراسم بود که با اشاره به آن چه مویدی گفته بود، توضیح داد: اگر تعهدات اداره کل هنر های نمایشی به موقع پرداخت گردد این حجم از بدهی پیش نخواهد آمد. این اداره کل ناگزیر از متعهد بودن در برابر هنرمندان است؛ تعهداتی که متاسفانه در پی عدم تامین اعتبار برهم انباشته می شوند. امید ما این است که تعهد همراه با تامین اعتبار باشد تا پرداخت تعهدات به تعویق نیفتد.

حمید نیلی آخرین سخنران مراسم تودیع و معارفه بود که اعلام کرد: از اعتماد جناب آقای حسینی و شهرام کرمی برای حضور 2 ساله در انجمن هنر های نمایشی ممنونم. در این 2 سال با درخواست و پیگیری شعب انجمن هنر های نمایشی در استان ها 2 اتفاق مثبت رخ داد. یکی خصوصی سازی سالن ها و دیگری برقراری سامانه ثبت گروه ها. مورد سوم دادن اختیاراتی به انجمن ها در حوزه آموزش بود که امیدوارم محقق گردد.

بخش خاتمهی این مراسم اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل پیشین و اعضای هیات مدیره انجمن هنر های نمایشی و حکم مدیرعامل کنونی و اعضای هیات مدیره فعلی بود که توسط سیدمجتبی حسینی، قادر آشنا، ابوالقاسم ایرجی و حسین مسافرآستانه انجام شد.

اعضای جدید هیات مدیره انجمن هنر های نمایشی به مدیرعاملی رضا بصیرت شامل حسین مسافرآستانه، حمید قبادی، ارمغان بهداروند و مجید فروغی هستند و مهدی شریفی و رضا بروزمندشاد به ترتیب در مقام بازرس و خزانه دار انجمن قرار دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 502

به "مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل انجمن هنر های نمایشی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل انجمن هنر های نمایشی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید