مذاکره تراکتور با افشین قطبی؛ امپراتور به لیگ برتر برمی&zwnjگردد؟

به گزارش رپید دانلود، با توجه به ممنوعیت جذب مربی خارجی و محدودیت های موجود، تراکتوری ها سراغ مربیان دو ملیتی رفته و صحبت هایی با الکساندر نوری و افشین قطبی داشتند تا در صورت توافق به ایران بیایند و قرارداد همکاری میان طرفین امضا گردد.

مذاکره تراکتور با افشین قطبی؛ امپراتور به لیگ برتر برمی&zwnjگردد؟

تراکتور برای انتخاب سرمربی جدید خودش سراغ یک گزینه آشنا رفته است.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال تراکتور پس از قطع همکاری با علیرضا منصوریان به دنبال انتخاب سرمربی جدید خودش است و با گزینه های داخلی که مورد نظرش بود یا به توافق نرسید و یا به هر شکل دیگر همکاری میان طرفین میسر نشد تا مساله نیمکت این تیم همچنان لاینحل باقی بماند.

در این راستا با توجه به ممنوعیت جذب مربی خارجی و محدودیت های موجود، تراکتوری ها سراغ مربیان دو ملیتی رفته و صحبت هایی با الکساندر نوری و افشین قطبی داشتند تا در صورت توافق به ایران بیایند و قرارداد همکاری میان طرفین امضا گردد.

در این میان با توجه به شکستی که تراکتوری ها پیش از این در دو مرحله مذاکره با الکساندر نوری داشتند و مسائلی که سر آن به توافق نرسیدند، مسئولان باشگاه تمایل چندانی به باز کردن باب مذاکرات جدی با او ندارند و احتمال اینکه این بار میان نوری و این تیم توافقی حاصل گردد بسیار پایین است.

از این رو تمرکز تراکتوری ها در حال حاضر بیشتر روی جذب افشین قطبی است و مسئولان باشگاه قصد دارند مذاکرات خود را با او شروع نمایند و در صورت توافق او روی نیمکت تراکتور بنشیند.

قطبی در حال حاضر راهنمایی تیم شیجیاژوانگ چین را بر عهده دارد و تراکتور اگر قصد جذب او را دارد باید رضایت این باشگاه را هم جلب کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 707

به "مذاکره تراکتور با افشین قطبی؛ امپراتور به لیگ برتر برمی&zwnjگردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره تراکتور با افشین قطبی؛ امپراتور به لیگ برتر برمی&zwnjگردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید