با آمادگی لژیونرها به المپیک صعود خواهیم کرد

به گزارش رپید دانلود، ناصر شهنازی در تبادل نظر با مهر درباره مصوبه سازمان لیگ مبنی بر برگزاری دیدارهای معوقه لیگ با بازیکنان قدیمی تیم ها گفت: با رای همه مربیان این مصوبه تصویب شد و مشکل خاصی ندارد. هر تیمی که باید بازی ای معوقه خود را با بازیکنان قدیمی برگزار کند.

با آمادگی لژیونرها به المپیک صعود خواهیم کرد

سرمربی تیم والیبال سایپا تهران درباره شرایط تیمش نیز گفت: تمام سعی ما بر این است بازیکنی را از دست ندهیم و بازیکن جدیدی به خدمت نگریم. روز یکشنبه با تیم مقاوت، روز سه شنبه با تیم گل گهر سیرجان و روز چهارشنبه با تیم شهداب یزد ملاقات تدارکاتی خواهیم داشت و همگی بازی ها به میزبانی خودمان است.

کارشناس والیبال درباره بازی های تیم ملی در رقابت های انتخابی المپیک نیز گفت: روی کاغذ ایران شانس نخست صعود است چرا که در آسیا حریفی نداریم. شاید تنها تیم ژاپن کمی بهتر از سایر حریفان باشد که این تیم به دلیل میزبانی صعودش به المپیک قطعی است. اما نباید از دو تیم چین و استرالیا نیز غافل شد چون آنها برنامه ریزی بسیار خوبی داشته اند.

وی اضافه نمود: اگر شرایط عادی باشد و در روز مسابقات اتفاق دور از ذهنی رخ ندهد به المپیک صعود خواهیم کرد. اگر بازی تدارکاتی برگزار می کردیم بهتر بود و می توانستیم ارزیابی بهتری داشته باشیم ولی با آمادگی لژیونرها قطعا به المپیک صعود خواهیم کرد.

شهنازی در سرانجام گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم که به المپیک صعود نمایند تا باعث شادی دل مردم و جامعه والیبال شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 86

به "با آمادگی لژیونرها به المپیک صعود خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با آمادگی لژیونرها به المپیک صعود خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید