محاکمه مردی که برادرش را با اسید سوزاند و مرگش را رقم زد

به گزارش رپید دانلود، مرد میوه فروش که متهم است برادرش را با اسید سوزانده و باعث مرگ او شده است، به زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می گردد.

محاکمه مردی که برادرش را با اسید سوزاند و مرگش را رقم زد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری همشهری آنلاین، رسیدگی به این پرونده از تیر سال 98 و با شکایت زن جوانی از برادرشوهرش شروع شد. زن به مأموران گفت: سال های زیادی بودکه همسرم داریوش با برادرش سهراب اختلاف داشتند. تا اینکه حدود 20 روز قبل با هم درگیر شدند و سهراب با اسید شوهرم را سوزاند. او را در بیمارستان بستری کردند. وقتی به بیمارستان رفتم، متوجه شدم قسمت عمده ای از پشت سر شوهرم سوخته و چند روز بعد هم او به سبب شدت جراحات وارده ناشی از سوختگی با اسید فوت کرد و حالا من مانده ام و یک بچه 6ساله.

او گفت: اگر شوهرم زنده می ماند، من هرگز شکایت نمی کردم. چون اختلاف آنها خانوادگی بود و به من ارتباطی پیدا نمی کرد اما حالا من یک زن 20 ساله ام که نه منبع درآمدی دارم و نه پشت و پناهی و خواستار مجازات عامل مرگ همسرم هستم.

پس از شکایت زن مقتول، سهراب بازداشت شد. اما او در بازپرسی های اولیه منکر درگیری و اسیدپاشی شد و گفت که زن برادرش دروغ می گوید. در ادامه تحقیقات پلیس به سراغ کسبه و شاهدان عینی رفت و آنها ادعا کردند روز حادثه شاهد درگیری سهراب و داریوش بوده اند ولی به چشم ندیده اند که اسید را سهراب پاشیده باشد. در این رابطه یکی از کسبه گفت: آن روز من در مغازه بودم که صدای فریاد سوختم سوختم داریوش را شنیدم و به نزدیک محل درگیری رفتم اما ندیدم که برادرش روی او اسید ریخته باشد.

پس از آن رنگ فروشی که به سهراب اسید فروخته بود، شناسایی شد و در تحقیقات گفت: چند هفته قبل سهراب از من مقدار کمی اسید خرید. من نمی دانستم این اسید را برای چه کاری می خواهد. تا اینکه روز حادثه متوجه شدم که داریوش به خاطر اسید در بیمارستان بستری شده است.

وقتی متهم در برابر مستندات نهاده شد، قبول کرد که با برادرش درگیری داشته اما گفت: داریوش با ظرف اسید به من حمله کرد. او یک وانت داشت و مقابل مغازه من میوه می فروخت. سر این موضوع با هم اختلاف داشتیم. به او گفتم این کارش باعث می گردد مشتری های من کم شوند ولی توجهی نمی کرد. تا اینکه روز حادثه درگیر شدیم اما من اسید نریختم. خودش اسید ریخت.

با این حال متهم نتوانست شرح دهد که اگر برادرش خودش اسید را پاشیده، چطور اسید به پشت سر و کمر خودش ریخته است. وی همچنین در جواب این پرسش که چرا اسید خریده بود نیز گفت: من اسید را برای تمیز کردن لوله های مغازه ام خریده بودم. بعد هم آن را داخل چاه ریختم.

پس از اظهارات متهم و اخذ آخرین دفاعیات او کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 654

به "محاکمه مردی که برادرش را با اسید سوزاند و مرگش را رقم زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محاکمه مردی که برادرش را با اسید سوزاند و مرگش را رقم زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید