قریشی: جهان وارد عرصه جنگ روایت ها و نبردهای اطلاعاتی شده است

به گزارش رپید دانلود، وزیر امور خارجه پاکستان با تأکید بر اینکه جهان وارد دوره جنگ روایت ها و نبردهای اطلاعاتی شده گفت: همه باید مراقب فرصت ها و چالش های عصر دیجیتال باشند.

قریشی: جهان وارد عرصه جنگ روایت ها و نبردهای اطلاعاتی شده است

به گزارش خبرنگار دفاتر منطقه ای خبرنگاران؛ شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان با تأکید بر اینکه جهان وارد دوره جنگ روایت ها و نبردهای اطلاعاتی شده گفت: همه باید مراقب فرصت ها و چالش های عصر دیجیتال باشند.

وی بر ضرورت تغییر سیاست خارجی این کشور برای پاسخ به روندهای جهانی، حاکمیت و تمامیت ارضی و توسعه این کشور تاکید کرد.

وزیر امور خارجه پاکستان در ادامه شرح داد: ما با ارائه برنامه تعامل استراتژیک با اتحادیه اروپا و چارچوب استراتژیک اقتصادی با ترکیه، محور تلاش های دیپلماتیک خود را به سمت سود و رفاه اقتصادی تغییر داده ایم.

قریشی اضافه نمود: به همین علت ما برنامه ارتباط و ورود به آفریقا را برای کشف بازارها و فرصت های استفاده نشده در این منطقه را تدوین و در دست اجرا داریم.

وزیر امور خارجه پاکستان گفت: دولت متعهد است به پاکستانی های خارج از کشور احترام بگذارد و از صمیم قلب به آنها خدمت کند.

قریشی با تأکید بر اینکه جهان وارد دوران نبرد روایات و جنگ های اطلاعاتی شده اضافه نمود: تغییرات بزرگی در نقش رسانه ها و تأثیرگذاری آنها بر تمام عرصه های زندگی انسان ها با هدف القای نظرات و پیشبرد برنامه ها ایجاد شده است.

وزیر امور خارجه پاکستان بر ضرورت تغییر سیاست خارجی پاکستان برای پاسخ به روندهای جهانی، حاکمیت و تمامیت ارضی و توسعه این کشور تاکید کرد.

ح

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 خرداد 1401 بروزرسانی: 16 خرداد 1401 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1387

به "قریشی: جهان وارد عرصه جنگ روایت ها و نبردهای اطلاعاتی شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قریشی: جهان وارد عرصه جنگ روایت ها و نبردهای اطلاعاتی شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید