عزیزی خادم اطلاع داد؛ مساعدت ویژه رئیسی و دستور معاون اول در پرداخت پاداش تیم ملی فوتبال

به گزارش رپید دانلود، رئیس فدراسیون فوتبال از پرداخت پاداش به اعضای تیم ملی با مساعدت ویژه رئیس جمهوری و دستور معاون اول اطلاع داد.

عزیزی خادم اطلاع داد؛ مساعدت ویژه رئیسی و دستور معاون اول در پرداخت پاداش تیم ملی فوتبال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال در محل اردوی تیم ملی حاضر شد و دقایقی با بازیکنان و کادر فنی به گفت وگو پرداخت.

وی گفت: امیدوارم هر چه سریع تر این بیماری ریشه کن گردد و برای بازیکنانی که به این بیماری مبتلا شده اند آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه سریع تر بهبودی پیدا نمایند و در اردوی تیم ملی حاضر شوند و همه مردم جهان به زندگی عادی بازگردند. به کمک خدا در آستانه این بازی مهم که با کوشش تک تک شما عزیزان و بعلاوه اسکوچیچ، تیم ملی موقعیت مطلوبی را دارد تا بتوانیم سریع ترین صعود را رقم بزنیم. این بازی قطعاً از بعد فنی سخت است، اما امیدوارم نتیجه آن یکی از شیرین ترین اتفاق های زندگی تان باشد. ما هم تمام کوشش مان را انجام دادیم و مهم تر از همه با کوششی که اسکوچیچ و تیم فنی اش دارد، امیدوارم بتوانیم خودمان را برای یک جشن بزرگ ملی و یک صعود تاریخی که همواره باعث افتخار باشد، حاضر کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در جمع ملی پوشان درباره اختصاص پاداش به بازیکنان بیان کرد: فدراسیون فوتبال از دل سختی ها بیرون آمده است. همه شما می دانید که فدراسیون فوتبال تمام وقت کار نموده و زحمت کشیده و ما قدردان شما و تیم فنی و فدراسیون فوتبال هستیم. یک جام جهانی پر بار نزدیک است و امیدوارم همه شما را آنجا ببینم. باید از دلسوزی و مدیریت اسکوچیچ تشکر کنم.

وی در این باره ادامه داد: با مساعدت ویژه رئیس جمهور که پیگیر بود، معاون اول او دستور ویژه ای صادر کرد و با پیگیری وزیر ورزش کار اختصاص پاداش به تیم ملی انجام شد و دستور این تصمیم به صورت کتبی صادر شد تا با کمک خدا بحث مربوط به پرداخت پاداش به شما عزیزان انجام گردد. من به اینجا آمدم تا هم خدا قوت بگویم و هم حامل این پیغام برای شما عزیزان باشم و امیدوارم روز پنجشنبه همه شاد و شادمان در کنار هم جشن صعود را برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1401 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1367

به "عزیزی خادم اطلاع داد؛ مساعدت ویژه رئیسی و دستور معاون اول در پرداخت پاداش تیم ملی فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم اطلاع داد؛ مساعدت ویژه رئیسی و دستور معاون اول در پرداخت پاداش تیم ملی فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید