زامبی ها و خون آشام ها پیشخدمت رستوران وحشت عربستان

به گزارش رپید دانلود، نورا العساف کارمند عربستانی به همراه دوستانش برای لذت بردن از غذا خوردن در رستورانی در ریاض که به مشتریانش نوید یک تجربه وحشتناک را می دهد، رفت.

زامبی ها و خون آشام ها پیشخدمت رستوران وحشت عربستان

به گزارش خبرنگاران، این رستوران وحشتناک در پادشاهی ثروتمند در میان ده ها رستورانی است که در سال های اخیر در ریاض باز شده است، از جمله رستوران هایی که متعلق به گروه های معروف ایتالیایی، فرانسوی و آمریکایی هستند.

از زمانی که شاهزاده محمد بن سلمان سِمت ولیعهدی را در سال 2017 بر عهده گرفت، عربستان سعودی پس از دهه ها محدودیت های شدید اعمال شده بر جامعه ای که عمدتاً از نسل جوان است، شاهد گشایش اجتماعی بوده است.

بزرگترین صادرکننده نفت دنیا بعلاوه در پی حمایت از تفریح، گردشگری و سایر بخش هایی است که برای دهه ها نادیده گرفته شده اند تا با تحول مالی وابستگی به نفت خام را متوقف کند.

رستوران سایه ها در مجتمع تفریحی بلوار ریاض در شمال مرکز عربستان قرار گرفته است.

الاساف، یک کارمند 26 ساله منابع انسانی، گفت: فضا و اجرا ها بسیار وحشتناک است. در حالی که پیشخدمت یک بشقاب ماکارونی با سس سفید را که روی سینی با جمجمه سیاه رنگ برایش سرو کرد، با عصبانیت گفت: من دیگر هوس غذا ندارم.

در این رستوران پیشخدمت ها در لباس زامبی ها، خون آشام ها یا هیولا های دیگر خدمات ارائه می دهد تا وحشت را در دل مشتریان القا کند.

در رستوران سایه ها، وحشت از پله های ساختمان رستوران خاکستری آغاز می گردد، جایی که چهره های بزرگی از خفاش های سفید با چشم های قرمز و ارواح سیاه از پنجره هایش دیده می گردد.

این فضا با شور و هیجان سلیمان العمری، تاجر سعودی روبرو می گردد.

العمری، 45 ساله، که با خانواده خود مشغول صرف شام بود، گفت ما در پی چیز های هیجان انگیز و جدیدی هستیم.

وی ادامه داد: معمولا در رستوران ها غذا می خوریم و سیر شویم، حرف می زنیم و برمی گردیم، اما حالا می خوریم، لذت می بریم و می ترسیم.

پادشاهی سعودی که برای چندین دهه تنها به گردشگری مذهبی بسنده نموده بود، در پی پذیرایی از 100 میلیون بازدیدکننده تا سال 2030 و تشویق شهروندان خود به صرف هزینه برای تفریح در کشورشان است.

منبع: فرارو
انتشار: 21 اسفند 1400 بروزرسانی: 21 اسفند 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1317

به "زامبی ها و خون آشام ها پیشخدمت رستوران وحشت عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زامبی ها و خون آشام ها پیشخدمت رستوران وحشت عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید