دستاوردهای دانش بنیان حوزه آب و انرژی به نمایش درآمد

به گزارش رپید دانلود، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری با هدف افزایش بهره وری حضور در نمایشگاه ها، معرفی دستاوردهای شتاب دهندها و شرکت های دانش بنیان و امکان برقراری ارتباط مستقیم با شرکت های حاضر در نمایشگاه و صنایع مرتبط با انرژی اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی و دائمی آب و انرژی نموده است.

دستاوردهای دانش بنیان حوزه آب و انرژی به نمایش درآمد

یکی از دستاوردهای این نمایشگاه مجازی، برگزاری رویداد ارائه نیازهای فناورانه ، حوزه کاتالیست با حضور شرکت های دانش بنیان و برگزاری رویداد حمایت از ساخت داخل صنعت پتروشیمی بود.

سال جاری نیز رویدادهای پتروشیمی، فناوری های نیروگاهی، انرژی در ساختمان، انرژی های خورشیدی، انرژی بادی، انرژی های زمین گرمایی و انرژی آبی (سدها و انرژی آبی دریایی) و ذخیره سازی انرژی نیز در این نمایشگاه برقرار خواهد بود.

نمایشگاه مجازی آب و انرژی با ایجاد وب سایت رویدادها که به آخرین فناوری های سه بعدی مجهز است به نوعی فضایی برای به روزرسانی و به هم رسانی تقاضا و عرضه در این حوزه ها را ایجاد می نماید. این نمایشگاه بر پایه پلتفرم ایجاد شده با عنوان نمایشگاه دائمی فناوری های حوزه آب و انرژی شکل گرفته است و تا برگزاری رویداد بعدی به صورت مجازی ادامه می یابد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 953

به "دستاوردهای دانش بنیان حوزه آب و انرژی به نمایش درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستاوردهای دانش بنیان حوزه آب و انرژی به نمایش درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید