داستان های کوتاه ژاپنی در تمام آن یکشنبه ها کجا رفته اند؟ منتشر شد

به گزارش رپید دانلود، داستان هایی کوتاه از نویسندگان ژاپن از سوی نشر نون در تمام آن یکشنبه ها کجا رفته اند؟ منتشر شد.

داستان های کوتاه ژاپنی در تمام آن یکشنبه ها کجا رفته اند؟ منتشر شد

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات و کتاب گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرنگاران، کتاب تمام آن یکشنبه ها کجا رفته اند؟ در برگیرنده داستان هایی کوتاه از نویسندگان ژاپن با ترجمه مژگان رنجبر از سوی انتشارات نشر نون به پیشخوان کتاب فروشی ها رسید.

ادبیات ژاپن، کهن و معاصر، از دیرباز مورد توجه مخاطبان ادبیات در سراسر جهان قرار داشته است، ادبیاتی برخاسته از دل فرهنگ متمایز و غنی این کشور که به ویژه طی یکی دو قرن اخیر به دلیل دگرگونی های پرشمار ناشی از برقراری ارتباط با سایر کشورها، مدرن شدن، جنگ های گوناگون، و رشد و شکوفایی اقتصادی به خصوص در نیمۀ دوم قرن بیستم بستری پویا و مناسب برای نویسندگان و ادیبان فراهم آورده تا هر یک به شیوۀ خاص خود جهان ذهنی و فردی اش را در آثارش منعکس کند.

داستان های گردآوری شده در این مجموعه از میان آثار شانزده نویسنده معاصر و نامدار ژاپنی انتخاب شده اند و نمونه هایی هستند از سبک غالب داستان پردازی و دغدغه های فکری این نویسندگان، نمونه هایی که نشان می دهد ادبیات ژاپن پیشرفت خارق العاده ای داشته است و پابه پای ادبیات غرب پیش می رود.

در این کتاب داستان هایی از هاروکی موراکامی، کنزابورو اویٔه، کازویٔو ایشی گورو و چندین نویسنده طراز اول ژاپنی خواهید خواند.

4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 396

به "داستان های کوتاه ژاپنی در تمام آن یکشنبه ها کجا رفته اند؟ منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان های کوتاه ژاپنی در تمام آن یکشنبه ها کجا رفته اند؟ منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید