خبرنگاران واحدهای تولیدی اردبیل از تسهیلات یارانه دار بهره مند می شوند

به گزارش رپید دانلود، اردبیل - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: واحدهای تولیدی این استان برای تحقق جهش تولید و رفع مسائل موجود تسهیلات یارانه دار دریافت می کنند.

خبرنگاران واحدهای تولیدی اردبیل از تسهیلات یارانه دار بهره مند می شوند

رامین صادقی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران با بیان اینکه 95 درصد واحدهای تولیدی استان صنایع کوچک هستند، اضافه نمود: برنامه های حمایتی برای توسعه این صنایع در دستور کار قرار گرفته و تمام تلاش مسوولان فعالیت مستمر این صنایع در جهت رونق بخشی اقتصاد استان است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل خاطرنشان کرد: بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده 150 واحد تولیدی استان امسال به بهره برداری می رسند که 24 مورد از این تعداد جزو صنایع کوچک هستند.

صادقی گفت: همچنین برنامه ریزی برای احیای واحدهای راکد و نیمه فعال جزو اهداف اساسی است که در این زمینه نظارت و بازرسی ها به صورت مستمر انجام می شود تا با احصای مسائل ، موانع و رفع آن ها به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته 57 واحد راکد استان به چرخه تولید بازگشتند، اظهارداشت: این واحدها با مسائل مدیریتی، حقوقی و بانکی روبرو بودند و با رفع مشکل دوباره فعال شدند.

صادقی گفت: هم اکنون تعدادی از واحدهای تولیدی استان براساس ظرفیت اسمی فعالیت می کنند اما تعدادی نیز به ظرفیت های واقعی نزدیک شده و در تلاش هستند تا با افزایش تولید و ایجاد اشتغال در بازار حضور یابند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اضافه نمود: تمرکز مسوولان استان بر این است تا صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی مورد حمایت و تشویق قرار گرفته و به ظرفیت واقعی تولید برسند.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 491

به "خبرنگاران واحدهای تولیدی اردبیل از تسهیلات یارانه دار بهره مند می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران واحدهای تولیدی اردبیل از تسهیلات یارانه دار بهره مند می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید