ترامپ: دموکرات ها قصد سرقت نتایج انتخابات را دارند

به گزارش رپید دانلود، رئیس جمهوری آمریکا رقبای دموکرات خود را به کوشش برای سرقت انتخابات ریاست جمهوری آینده متهم کرد و مدعی شد به این نتیجه رسیده که آنها تنها در صورت فریبکاری می توانند در انتخابات پیروز شوند.

ترامپ: دموکرات ها قصد سرقت نتایج انتخابات را دارند

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در کنفرانسی خبری در نیوجرسی گفت: دموکرات های چپ رادیکال نمی خواهند مدارس و اقتصاد بازگشایی شوند.

او همچنین توضیح داد: ساخت دیوار در مرزهای مشترک با مکزیک را در انتها امسال میلادی تکمیل خواهیم کرد.

ترامپ قرار است فرمان های اجرایی را در زمینه ارائه کمک های مالی به متضرران بحران کرونا امضا کند. او در نیوجرسی گفت: دموکرات ها تمام گام ها به نفع آمریکایی ها را با مشکل روبرو می نمایند از این رو من حکم های ریاستی را برای کمک به مردم امضا خواهم کرد.

دونالد ترامپ در کنفرانس خبری گفت، دموکرات ها در راس آن نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و چاک شومر، رهبر اقلیت دموکرات در مجلس سنا کمک های اختصاص داده شده به آمریکایی های متضرر از اپیدمی کرونا و نیز کمک مالی کشور را در راستای عبور از تبعات این پاندمی گروگان گرفته اند.

ترامپ اظهار کرد: دموکرات ها کوشش می نمایند در برنامه مذاکرات بین کنگره و کاخ سفید درباره بسته جدید کمک های مالی پرونده هایی نظیر پرداخت تشویقی های مالی به مهاجران غیرقانونی و آزادی زندانیان و مهاجران غیرقانونی بازداشت شده را هم بگنجانند اما آیا این پیشنهادات هیچ ارتباطی به کمک مالی آمریکا و مقابله با کرونا دارد؟

او دموکرات ها را متهم کرد که برنامه های چپ های رادیکال را که هیچ ارتباطی با ویروس چینی کرونا ندارد، ارائه می نمایند و آنها به دنبال کمک به ملت نیستند.

ترامپ در ادامه دموکرات ها را مسؤول اصلاحات در قوانین ویژه رای گیری در انتخابات آینده دانست که زمینه ای را برای بازی با نتایج انتخابات باز می نماید به طوری که شامل کاهش تدابیر شناسایی هویت رای دهندگان، صحت امضاها و تنظیم رای گیری پستی می گردد.

رئیس جمهوری آمریکا افزود: آیا می دانید هدف از این کار چیست؟ تقلب. آنها قصد دارند انتخابات را سرقت نمایند زیرا این تنها راه برای پیروزی آنهاست.

این اظهارات در پی شکست کاخ سفید و کنگره در دستیابی به توافقی درباره بسته جدید کمک های مالی با هدف حمایت از اقتصاد زیان دیده آمریکا در اثر پاندمی کووید-19 علاوه بر سه تریلیون دلاری است که کنگره برای این منظور اختصاص داده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 492

به "ترامپ: دموکرات ها قصد سرقت نتایج انتخابات را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: دموکرات ها قصد سرقت نتایج انتخابات را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید