ترامپ به احتمال باخت در انتخابات اذعان کرد

به گزارش رپید دانلود، رئیس جمهور آمریکا اذعان نموده ممکن است نتیجه انتخابات ماه نوامبر را به رقیبش از حزب دموکرات واگذار کند.

ترامپ به احتمال باخت در انتخابات اذعان کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به احتمال باختش در انتخابات ماه نوامبر اذعان نموده و گفته ممکن است رقیبش، جو بایدن در این رأی گیری به پیروزی برسد.

به نوشته یاهونیوز، ترامپ در مصاحبه ای با شبکه خبری فاکس نیوز گفته ممکن است بایدن رئیس جمهور بعدی آمریکا گردد چون بعضی ها من را دوست ندارند.

این اظهارات رئیس جمهور آمریکا در حالی مطرح شده که نتایج نظرسنجی های متعدد، او را عقب تر از رقیب انتخاباتی اش نشان می دهند. تازه ترین نظرسنجی که توسط نیویورک تایمز منتشرشده اختلاف او با بایدن را 14 درصد نشان می دهند.

ترامپ درباره جو بایدن گفت: او اصلاً حرف نمی زند. هیچ کس حرف هایش را نمی شنود. وقتی صحبت می نماید نمی تواند 2 تا جمله کنار هم بچیند. من نمی خواهم خوب یا غیرخوب باشم، درست است؟

وی افزود: منظورم این است که این آدم بلد نیست حرف بزند. بعد ممکن است رئیس جمهورتان گردد، چون بعضی ها مرا دوست ندارند. تنها کاری که من می کنم این است که وظیفه ام را انجام می دهم.

بعضی از کارشناسان با توجه به شیوع ویروس کرونا در آمریکا و تظاهرات ها در شمار زیادی از شهرهای این کشور احتمال شکست ترامپ در انتخابات را بعید نمی دانند.

جو بایدن ساعاتی قبل تر از پاسخ دولت ترامپ به ویروس کرونا انتقاد نموده و گفته بود که او در سراسر این بحران همانند یک کودک رفتار نموده است.

نتایج جدیدترین نظرسنجی که چند روز پیش منتشر شد نشان می دهد حدود 60 درصد از شهروندان آمریکایی از نحوه مدیریت ترامپ ناراضی هستند.

این نظرسنجی که توسط شبکه خبری ای بی سی نیوز و مرکز IPsos انجام و نتایج آن روز یکشنبه منتشر شده، نشان می دهد که 58 درصد از مردم آمریکا مخالف نحوه مقابله دونالد ترامپ با همه گیری ویروس کرونا بوده اند.

با وجود این، نتایج نظرسنجی ها در آمریکا به خصوص بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 به شدت با تردید همراه شده اند. در آن انتخابات، به ندرت در نظرسنجی ها احتمال پیروزی ترامپ در برابر هیلاری کلینتون مطرح می شد اما در نهایت او توانست به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا ساکن کاخ سفید گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 415

به "ترامپ به احتمال باخت در انتخابات اذعان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به احتمال باخت در انتخابات اذعان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید