بازار کدام آپارتمان های پایتخت در شب عید داغ تر است؟

به گزارش رپید دانلود، خبرنگاران : عرضه آپارتمان های کوچک متراژ در مناطق مصرفی شهر تهران در بازار مسکن شب عید رونق گرفته است، اما عمده این املاک میانسال و سالخورده هستند.

بازار کدام آپارتمان های پایتخت در شب عید داغ تر است؟

جهت دریافت خدمات خرید اینترنتی درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش رپید دانلود، متراژ هدف جست وجوی تقاضای مصرفی در اغلب مناطق شهر تهران در حال حاضر تا 60 مترمربع است. در بین جست وجوگران این گروه متراژی خانه اولی هایی حضور دارند که ارزش دارایی نقدی آنها پس از تورم شدید ملکی در مدت کمتر از دو سال اخیر، به شدت کاهش یافته و آن گونه که باید، نتوانسته اند بودجه خود را ترمیم نمایند و پرقدرت به بازار مسکن بازگردند. بنابراین حتی خرید آپارتمان نقلی نوساز برای بسیاری از آنها ناممکن است. با این وجود از آنجا که اغلب آپارتمان های نقلی فایل شده نزد بنگاه های ملکی در بازار مسکن بهمن و اسفند، واقع در مناطق مصرفی بوده و سن بنای بین 10 تا 20 سال دارد، این گروه از متقاضیان مسکن در حال جست وجوی گزینه های متعددی برای ارزیابی و خرید پیش رو دارند. هر چند طبیعی است تعداد فایل ها در مقایسه با شب عید سال گذشته که معاملات هنوز در فاز رونق نسبی بود، بسیار کمتر است اما اگر همین شرایط عرضه را با پاییز قیاس کنیم، معین می گردد که عرضه در حال حاضر تا حدودی از تقاضای خرید آپارتمان های مصرفی پشتیبانی می نماید. هر چند بسیاری از آپارتمان های عرضه شده فاقد امکانات کامل هستند، اما با توجه به تناسب با بودجه خریداران، در صورت قیمت پیشنهادی منصفانه در این موعد زمانی احتمالا به فروش می فرایند. مشاوران املاک بر این باورند که در اسفند ماه رشد حجم معاملات مسکن احتمال دارد، مگر اینکه به دنبال رخدادهای غیرمنتظره در بازارهای دیگر، تمایل به عرضه یا قیمت پیشنهادی در بازار مسکن دچار تغییر محسوس گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 117

به "بازار کدام آپارتمان های پایتخت در شب عید داغ تر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار کدام آپارتمان های پایتخت در شب عید داغ تر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید