استعلام فدراسیون کشتی از فدراسیون قرقیزستان، مسابقات گزینشی المپیک در این کشور برگزار نمی گردد

به گزارش رپید دانلود، مسئولان فدراسیون کشتی قرقیزستان، در پاسخ به استعلام فدراسیون کشتی از برگزار نشدن رقابت های گزینشی در این کشور خبر دادند.

استعلام فدراسیون کشتی از فدراسیون قرقیزستان، مسابقات گزینشی المپیک در این کشور برگزار نمی گردد

به گزارش رپید دانلود و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، دیروز بعضی از خبرگزاری های کشور قرقیزستان از به تعویق افتادن رقابت های بین المللی در این کشور از جمله مسابقات کشتی گزینشی المپیک 2020 توکیو خبر داده بودند.

بخش روابط بین الملل فدراسیون کشتی برای اطمینان از این خبر، موضوع را از مسئولان فدراسیون کشتی قرقیزستان پیگیری کرد که دبیر این فدراسیون ضمن تأیید این موضوع اظهار داشت که نامه رسمی را به اتحادیه جهانی کشتی مبنی بر برگزار نشدن این مسابقات به دلیل شیوع بیماری کرونا ارسال نموده اند.

بدین ترتیب برگزار نشدن رقابت های کشتی گزینشی المپیک 2020 توکیو در قاره آسیا به میزبانی شهر بیشکک قرقیزستان قطعی شد و باید دید مسئولان اتحادیه جهانی کشتی چه تصمیمی را برای حل این موضوع که چندین کشور مطرح کشتی آسیا درگیر آن هستند، خواهند گرفت.

پیش از این شهر شیان چین میزبان این رقابت ها بود که با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در این کشور، اتحادیه جهانی کشتی میزبانی این مسابقات را به قرقیزستان داده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 177

به "استعلام فدراسیون کشتی از فدراسیون قرقیزستان، مسابقات گزینشی المپیک در این کشور برگزار نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعلام فدراسیون کشتی از فدراسیون قرقیزستان، مسابقات گزینشی المپیک در این کشور برگزار نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید