اجرای طرح خادمیاران رضوی ورزش با همکاری آستان قدس رضوی

به گزارش رپید دانلود، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، اولین گردهمایی فرهنگی فدراسیون ورزش های همگانی در سال 1400 با حضور افشین ملایی ریاست فدراسیون، رضا شجیع نایب رییس، علی تاج بخش سرپرست کمیته فرهنگی، روسای و مسئولین کمیته های فرهنگی هیات های استانی، روسا و مسئولین کمیته های فرهنگی انجمن ها و کمیته های کشوری بصورت مجازی برگزار گردید.

اجرای طرح خادمیاران رضوی ورزش با همکاری آستان قدس رضوی

علی تاج بخش سرپرست کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی فدراسیون نیز مدیریت فرهنگی عرصه ورزش را مقوله ای چند بعدی توصیف کرد و اضافه نمود: مدیریت فرهنگی حوزه ورزش همگانی نیازمند دانش و هوشمندی است و با روش های سنتی و قدیمی نمی توان در این عرصه پیروز بود.

دبیرکل مجمع فرهنگی فدراسیون های ورزشی در ادامه اضافه نمود: اهم برنامه های فدراسیون ورزش های همگانی در امسال توجه به ارتقاء فرهنگ تخصصی مربیان و مدرسان فدراسیون در قالب های مختلف آموزشی است و در حوزه مسئولیت اجتماعی هم به دنبال راه اندازی شبکه ملی خدمت رسانی در بستر ورزش همگانی هستیم که می تواند در توسعه و ترویج فرهنگ ورزش در بین اقشار مختلف مردم موثر باشد. ضمن اینکه به دنبال اجرای طرح خادمیاران رضوی ورزش با همکاری آستان قدس رضوی هستیم.

تاج بخش در ادامه این جلسه از برگزاری کنگره شهدای مربی ورزش کشور، تدوین پیوست فرهنگی رویدادهای ورزشی فدراسیون، و طراحی پوشش رشته های مختلف ورزشی بانوان به عنوان برنامه های محوری و فرهنگی فدراسیون در امسال اطلاع داد.

در انتها این وبینار، روسا و مسئولین کمیته های فرهنگی هیأت های استانی، روسا و مسئولین کمیته های فرهنگی انجمن ها و کمیته ها کشوری به بیان نقطه نظرات خود در مورد برنامه های فرهنگی فدراسیون پرداختند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 940

به "اجرای طرح خادمیاران رضوی ورزش با همکاری آستان قدس رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح خادمیاران رضوی ورزش با همکاری آستان قدس رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید