پروژه های توسعه محلی سال 1400

به گزارش رپید دانلود، پروژه های توسعه محلی منطقه 2 در نشست هم اندیشی معاونین برنامه ریزی و توسعه شهری و اجتماعی وفرهنگی،شهرداران نواحی 9 گانه و دبیران شورایاری محلات نیاز سنجی و تدوین شد.

پروژه های توسعه محلی سال 1400

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، زهرا مبینی، معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه با اعلام این خبر گفت: براساس برنامه توسعه 5 ساله سوم مدیریت شهری مبنی بر اجرای پروژه های مینیاتوری وافزایش رضایتمندی شهروندان در در کوچکترین سلول شهری، در تداوم برنامه های اجرایی سال 99 ، پروژه های توسعه محلی اجرایی در سال 1400، پس از مطالعات کارشناسی و نیاز سنجی های محله ای منطبق با مطالبات مردمی تدوین و پیش بینی شده است.

او اضافه کرد: برهمین اساس در نشست هم اندیشی با حضور معاونین ، شهرداران نواحی، و دبیران شورایاری محلات 21 گانه ،پروژه های پیشنهادی با توجه به نیاز محلات و همچنین مطالبات شهروندان در حوزه های مختلف ارائه و مورد بررسی قرارگرفت.

به گفته معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه2 این پروژه ها پس از تصویب در لایحه بودجه شهرداری تهران، وارد فاز اجرایی خواهند شد.

او با بیان اینکه رویکرد مدیریت شهری در اجرای این پروژه ها، رفع نیازهای واقعی و ضروری شهروندان است، اضافه کرد: پروژه های تعریف شده بیشتر مبتنی بر بهسازی فضاهای عمومی محله، احداث و تقویت کاربری های خدمات محله ای در 63 عنوان طراحی و پیش بینی شده است.

مبینی با اشاره به اینکه در سال جاری 59 پروژه توسعه محله در منطقه 2 تعریف و در حال اجرا است گفت: بهسازی و پیاده روسازی خیابان گلبهار درمحله فرحزاد ،پیاده روسازی و راستا دوچرخه درخیابان های دادمان و ایران زمین، بهسازی و ساماندهی بوستان ها ، سرویس های بهداشتی و.... از پروژه های اجرایی در محلات 21 گانه است که تا خاتمه سالجاری تکمیل و به بهره برداری می شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 817

به "پروژه های توسعه محلی سال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های توسعه محلی سال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید