وام 2.5 میلیون تومانی برای دوگانه سوز کردن خودرو ها در سال جدید

به گزارش رپید دانلود، معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور از ارائه وام 2.5 میلیون تومانی برای دوگانه سوز کردن خودرو ها اطلاع داد.

وام 2.5 میلیون تومانی برای دوگانه سوز کردن خودرو ها در سال جدید

حمید قاسمی ده چشمه معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور در گفت وگو با خبرنگار با بیان اینکه متقاضیان با اولویت صاحبان خودرو های حمل و نقل عمومی می توانند تا سقف 2.5 میلیون تومان از تسهیلات بانکی برخوردار شوند، گفت: این افراد باید هنگام ثبت نام گزینه وام را در سایت www.irngv.ir ثبت نام و سپس مشخصات شخصی و خودروی خود را وارد نمایند.

او با اشاره به اینکه از ابتدای دی سال گذشته 34 هزار خودروی بنزینی به دوگانه سوز تبدیل شده است، توضیح داد: تا به امروز هزار وام به صورت پایلوت به وسیله 5 بانک کشور به متقاضیان ارائه شده است که در صورت استقبال عمومی این تعداد قابل افزایش است.

معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور ادامه داد: قیمت تجهیزات و نصب آن ها از سوی گروه های نظارتی وزارت نفت و وزارت صمت مورد تایید و کنترل شده که برای کل کشور یکسان است.

قاسمی تعداد کارگاه های فعال در این زمینه را 1100 مورد مطرح نمود و گفت: این کارگاه ها که قابلیت تبدیل روزانه 22 هزار تا 30 هزار خودرو را دارا هستند، از سوی اتحادیه سوخت های جایگزین کشور شناسایی شده و کد دریافت نموده اند.

وی گفت: در تمام کارگاه های مورد نظر ناظر سازمان ملی استاندارد یا شرکت های بازرسی با هدف تضمین کیفیت انجام عملیات تبدیل حضور دارند.

معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور گفت: بعد از انجام هرگونه فعالیت تبدیل خودرو، گواهی سلامت زیر نظر وزارت صمت و سازمان ملی استاندارد صادر می گردد.

قاسمی اضافه نمود: در حال حاضر 2500 صندلی در سراسر کشور فعال هستند که تمام آن ها به تازگی از لحاظ ایمنی از سوی سازمان ملی استاندارد مورد بازرسی شده و مورد تایید قرار دارند که این صندلی ها توان سوخت رسانی به 2 برابر ظرفیت فعلی را دارا هستند.

وی اضافه نمود: احداث صندلی های کوچک مقیاس به منظور سهولت سوخت گیری در بعضی از مناطق با همکاری شهرداری ها در دست اقدام است.

قاسمی گفت: هم اکنون هزینه تمام شده استفاده از سوخت سی ان جی کمتر از نصف مصرف بنزین است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 230

به "وام 2.5 میلیون تومانی برای دوگانه سوز کردن خودرو ها در سال جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام 2.5 میلیون تومانی برای دوگانه سوز کردن خودرو ها در سال جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید