هراتیان: درمانگاهی با استانداردهای ایفمارک در باشگاه فولاد خوزستان تأسیس می شود

به گزارش رپید دانلود، رئیس مرکز ایفمارک ضمن بازدید از زیرساخت های باشگاه فولاد خوزستان از اراده مسئولان این باشگاه برای راه اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی تقدیر کرد.

هراتیان: درمانگاهی با استانداردهای ایفمارک در باشگاه فولاد خوزستان تأسیس می شود

یه گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، دکتر زهره هراتیان درباره دلایل سفرش به اهواز گفت: با توجه به دعوت آقای آذری و اراده قوی ایشان و مجموعه باشگاه فولاد در راه اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی، این فرصت به وجود آمد که از نزدیک امکانات باشگاه فولاد خوزستان را بررسی کنیم و به نظر من با آنچه که مشاهده شد، باشگاه بی نظیر فولاد خوزستان زیرساخت لازم برای راه اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی را دارد.

مدیر ایفمارک درباره فرایند اجرای این پروژه شرح داد: در حال حاضر تجهیز درمانگاه باشگاه فولاد خوزستان در فضایی بالغ بر 1200 متر مربع توسط مسئولان ذی ربط در حال پیگیری است که با توجه به پتانسیل موجود و کادر پزشکی باسابقه در فولاد قرار است خدمات ریکاوری و بازتوانی با استانداردهای ایفمارک به ورزشکاران و عموم مردم ارائه شود.

هراتیان با اشاره به پیش قدم بودن باشگاه فولاد در این زمینه، گفت: در دنیا از برند باشگاه ها در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، پزشکی استفاده می شود، پس این موضوع اتفاق جدیدی نیست. در حال حاضر در باشگاه بایرن مونیخ یک کلینیک وجود دارد که علاوه بر اینکه به خود باشگاه تعلق دارد، خدمات لازم و پزشکی که مربوط به آسیب های عضلانی است را به مردم عادی ارائه می کند و باشگاه فولاد نیز با راه اندازی این مرکز پوشش خوبی می تواند برای زیرمجموعه خودش در تمامی رده ها داشته باشد و علاوه بر آن به سایر ورزشکاران در خوزستان و استان های اطراف خدمات ارائه کند.

رئیس مرکز ایفمارک با اشاره به امکان ارائه خدمات متنوع در درمانگاه باشگاه فولاد خوزستان، خاطر نشان کرد: یکی از موارد دیگری که در این پروژه دیده شده است مباحث مربوط به سلامت تخصصی حوزه سلامت است که با توجه به شرایط کرونا از نظر روان شناسی و تغذیه این مرکز می تواند به بسکمک از خانواده ها کمک کند. در کنار آن بحث آموزش نیز در این مجموعه دیده شده که به صورت آنلاین و حضوری می توانیم آموزش را در حوزه سلامت پزشکی با گروه هدف حرفه ای و غیرحرفه ای در این مجموعه داشته باشیم.

دکتر هراتیان در پایان شرح داد: ایفمارک در تلاش است که با همکاری باشگاه های بزرگ، خدمات پزشکی ورزشی را به صورت منطقه ای ارائه کند و با توجه به اینکه باشگاه فولاد در این زمینه پیشقدم است به هواداران آن تبریک می گویم. آن چیزی که من در این بازدید دیدم، فکر می کنم با توجه به اراده موجود، تا دو ماه آینده و در تابستان 1400 این اتفاق بیفتد و در فصل بعد ان شاءالله باشگاه فولاد درمانگاهی با استانداردهای ایفمارک خواهد داشت که تست های پزشکی تیم های رده های مختلف در کلیه رشته های ورزشی در آن انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 995

به "هراتیان: درمانگاهی با استانداردهای ایفمارک در باشگاه فولاد خوزستان تأسیس می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هراتیان: درمانگاهی با استانداردهای ایفمارک در باشگاه فولاد خوزستان تأسیس می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید