مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش تمدید شد

به گزارش رپید دانلود، به گزارش خبرنگاران؛ به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری این سازمان که همزمان با هفته پژوهش در آذرماه برگزار می شود با توجه به استقبال پژوهشگران و ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تمدید شد. برهمین اساس مهلت ارسال آثار تا تاریخ 25 آبان ماه خواهد بود و زمان در نظر گرفته شده دیگر تمدید نخواهد شد.

مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش تمدید شد

دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در حوزه های علم اطلاعات و دانش شناسی، اسناد و علوم آرشیوی، مطالعات ایران شناسی و اسلام شناسی و نسخه پژوهی، تاریخ شفاهی در آذرماه و همزمان با هفته پژوهش برگزار می شود.

بنابراین گزارش؛ پژوهشگرانِ علاقمند به شرکت در این جشنواره می توانند آثار ارسالی خود را به صورت کتاب (تصنیف، تالیف، ترجمه)، طرح پژوهشی خاتمه یافته، سرانجام نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری خاتمه یافته و ایده و تولید فناورانه با تاکید بر تحول دیجیتال به دبیرخانه این جشنواره به آدرس: [email protected] ارسال کنند، آثار ارسالی باید از مهرماه سال 1399 تا 1400 تدوین و یا منتشر شده باشد.

لازم به توضیح است، علاوه بر شرایط و شاخص های عمومی ارزیابی محتوا، موضوع، و ساختار علمی آثار؛ اثربخشی، حل مسئله و رفع نیازهای علمی و فنی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، اثربخشی و رفع نیازهای علمی و فنی در موضوع و رشته مورد نظر، خلاقیت و نوآوری و کاربردی بودن از معیارهای ارزیابی و داوری آثار است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1222

به "مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید