مرگ مسافر کرونایی در وسط پرواز!

به گزارش رپید دانلود، مرگ یک بیمار مبتلا به کرونا در یکی از پرواز های خطوط هوایی آمریکا خبرساز شد. در این حادثه که در یکی از پرواز های شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز رخ داد یک مسافر مرد که مبتلا به کرونا بود جانش را در داخل هواپیما از دست داد

مرگ مسافر کرونایی در وسط پرواز!

این در حالی بود که تست کرونای این مسافر که هویتش اعلام نشده مثبت اعلام شده بود. توقف تنفس این مسافر موجب فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه نیواورلئان شد.

تصاویری که از داخل هواپیما تهیه شده است تیم پزشکی را در حال کوشش برای نجات جان این مسافر نشان می دهد. در این تصاویر تیم پزشکی با انجام CPR یا عملیات نجات کوشش می نمایند تا جان وی را نجات دهند. این در حالی بود که همسر این مرد که در داخل هواپیما حضور داشت گفت که یک هفته پیش علائم ابتلا به کرونا از جمله از دست دادن حس بویایی در شوهرش پدیدار شده بود. بنا به گزارش رسانه های محلی خلبان هواپیما، پس از لرز شدید، عرق زیاد و تنگی نفس این مسافر درخواست به فرود اضطراری در نزدیکترین فرودگاه کرد.

بنا به این گزارش 1 ساعت پس از پرواز تنفس این مسافر که در جایگاه 28 D نشسته بود رو به وخامت رفت. خدمه هواپیما از مسافران خواستند تا در صورتی که فردی قادر یاری به این مسافر است سریعا برای نجات او اقدام کند. تونی آلداپا یکی از مسافرانی بود که برای انجام CPR در بالای سر این مسافر حاضر شد. تونی در این باره گفت: من از جایگاه بلند شدم و برای انجام CPR رفتم. عملیات نجات به صورت تنفس دهان به دهان نبود بلکه با فشردن سینه انجام شد. حدود 45 دقیقه عملیات نجات را انجام دادیم، اما پیروز نشدیم.

حضور این مسافر مبتلا به کرونا در داخل هواپیما با اعتراض تعدادی دیگر از مسافران به این شرکت هواپیمایی همراه شد. یک زن که ظاهرا در همان پرواز حضور داشت در توئیتی نوشت: می توانم بپرسم چطور فردی که تست کرونای او مثبت بوده اجازه سوار شدن به هواپیما را داشته است؟ چرا قبل از پرواز تب مسافران چک نمی گردد؟ تمام هواپیما در حال تماشا بودند، کسی نمی دانست دچار حمله قلبی شده یا حتی مرده است؟ شما خانواده این فرد چرا بیمار خود را به بیمارستان نبردید؟ چرا اجازه دادید با این حال خود سوار هواپیما گردد؟ این مرد شدیدا می لرزید، عرق نموده بود، به سختی نفس می کشید و بعد در وسط پرواز مرد. حتی پس از فرود اضطراری و انتقال این متوفا، هواپیمای ما با هواپیمای دیگر جایگزین نشد!

لازم به ذکر است؛ سخنگوی شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز از قرنطینه چهار خدمه که در این پرواز حضور داشتند اطلاع داد. وی همچنین در خصوص این پرواز گفت که پس از مرگ این مسافر، به مسافران اجازه داده شد با همین هواپیما به سفر خود به لس آنجلس ادامه دهند یا با پرواز دیگر راهی مقصد شوند که همه آن ها در هواپیما ماندند.

منبع: گردشبان
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 735

به "مرگ مسافر کرونایی در وسط پرواز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مسافر کرونایی در وسط پرواز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید