صعود 77 پله ای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در نظام رتبه بندی RUR روسیه

به گزارش رپید دانلود، در رتبه بندی دانشگاه های پیشرو دنیا از سوی نظام رتبه بندی RUR در سال 2021، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با 77 پله صعود نسبت به سال گذشته، پیروز به کسب صندلی 500 دنیا شد.

صعود 77 پله ای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در نظام رتبه بندی RUR روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، در رتبه بندی دانشگاه های پیشرو دنیا توسط نظام رتبه بندی RUR در سال 2021 (Round University Ranking)، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با 77 پله صعود نسبت به سال گذشته، پیروز به کسب صندلی 500 دنیا شد. همچنین در شاخص تحقیق، با 28 پله صعود رتبه 267 دنیا را کسب نموده است.

این دانشگاه از سال 2018 وارد این نظام رتبه بندی شد و برای سومین سال متوالی صندلی چهارم دانشگاه های صنعتی و هفتم تمامی دانشگاه های کشور را در رتبه بندی RUR به خود اختصاص داده است. تنها 11 دانشگاه از ایران در این رتبه بندی درنظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است، آژانس رتبه بندی RUR مستقر در مسکو، روسیه، از سال 2010 رتبه بندی دنیای برای برترین دانشگاه ها را ارائه می کند. در سال 2021 عملکرد 1150 دانشگاه پیشرو دنیا با 20 شاخص در 4 مأموریت اصلی: آموزش، تحقیق، توسعه بین المللی و پایداری اقتصادی مورد آنالیز قرارگرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 966

به "صعود 77 پله ای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در نظام رتبه بندی RUR روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود 77 پله ای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در نظام رتبه بندی RUR روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید