صدور نقشه انتها کار و تفکیک آپارتمان در یزد همزمان شد

به گزارش رپید دانلود، گروه استان ها - با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه در یزد، صدور نقشه خاتمه کار و تفکیک آپارتمان در شهر یزد به صورت همزمان انجام می گردد.

صدور نقشه انتها کار و تفکیک آپارتمان در یزد همزمان شد

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگاران از یزد، تفاهم نامه سه جانبه ای بین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان، شهرداری یزد و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در ارتباط با ارائه خدمات تهیه همزمان نقشه پایانکار و تفکیک آپارتمان امضاء شد.

این تفاهم نامه که با هدف تسریع در انجام فرایند تفکیک آپارتمان و جلوگیری از موازی کاری انجام شده، تهیه نقشه های دوخطی جهت صدور پایانکار شهرداری را به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان واگذار نموده است.

بر این اساس، نقشه های تهیه شده توسط مهندسین نقشه بردار پس از تأیید سازمان، ملاک صدور پایانکار توسط شهرداری هستند و احتیاج به عودت پرونده های مربوطه از ادارات ثبت اسناد جهت اصلاح ابعاد و مساحت به شهرداری نیست.

جهت اجرای هر چه بهتر این تفاهم نامه و ضوابط اجرایی آن، کمیته اجرایی مشترک با حضور نمایندگان اداره ثبت، شهرداری و نظام مهندسی و همچنین کمیته نظارت شامل تعدادی از مهندسین با تجربه در امور تفکیک آپارتمان برای بازدید از نقشه های تفکیکی تهیه شده، تشکیل می گردد.

یزد یکی از شهرهای با بالاترین میزان تخلفات ساختمانی است که قطعا اجرای این طرح می تواند نقش بسیار مهمی در کاهش این تخلفات ایفا نماید و در کنار کوشش برای صدور هوشمند و مکانیزه پروانه ساخت، زمینه کاهش این تخلفات فراهم گردد.

781، ت

منبع: تسنیم
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 500

به "صدور نقشه انتها کار و تفکیک آپارتمان در یزد همزمان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور نقشه انتها کار و تفکیک آپارتمان در یزد همزمان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید