شخصیت های منفی فیلم ها اجازه استفاده از آیفون را ندارند!

به گزارش رپید دانلود، سابقه قرار دادن محصولات شرکت های مختلف در فیلم های سینمایی تقریبا به همان اوایل تاریخ سینما برمی گردد. به همین خاطر تماشاگران به وجود لوگوها و برندهای مختلف در فیلم های سینمایی عادت کرده اند. اگرچه مطمئنا هیچ شرکتی نمی خواهد برند خود با مفاهیم منفی مرتبط باشد، اما به نظر می رسد در این میان شرکت اپل نگرانی زیادی بابت این موضوع دارد.

شخصیت های منفی فیلم ها اجازه استفاده از آیفون را ندارند!

به گفته کارگردان فیلم Knives Out که چاقوکشی و چاقوهای بی غلاف ترجمه شده، اپل در قراردادهای مربوط به نمایش محصولات خود در فیلم های سینمایی، شرایط سفت و سختی مطرح می کند که یکی از آن ها این است که شخصیت های منفی نباید از محصولات این شرکت استفاده کنند. او طی مصاحبه با مجله Vanity Fair که ویدیو آن در یوتیوب منتشر شده، حین صحبت در مورد فیلم Knives Out موضوع ممنوعیت استفاده از آیفون توسط شخصیت های منفی این فیلم را مطرح کرده است. او سپس به شوخی گفته که با این مطرح کردن این موضوع، تماشاگران در آینده به راحتی می توانند شخصیت های منفی و مثبت فیلم های معمایی را تشخیص بدهند.

باید خاطرنشان کنیم پیش از این، در زمینه کنترل گسترده اپل بر سر نحوه نمایش محصولات خود در فیلم ها و سریال ها شایعات زیادی مطرح شده است. سال گذشته، نیویورک تایمز گزارش داد که اپل نگران نحوه نمایش محصولات خود در فیلم ها و سریال های مربوط به سرویس استریمینگ اپل تی وی پلاس است.

به نظر می رسد این وسواس اپل تازگی ندارد. در سال 2002 یعنی 18 سال پیش مجله Wired گزارشی منتشر کرد که در آن آمده تمام شخصیت های مثبت سریال مشهور 24 از کامپیوترهای مک استفاده می کنند و کامپیوترهای ویندوزی توسط شخصیت های منفی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین خاطر هنگام تماشای فیلم های سینمایی و سریال ها، به گجت های شخصیت های موردنظر دقت کنید زیرا ظاهرا می توانند بد یا خوب بودن شخصیت موردنظر را نشان بدهند.

منبع: The Verge

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 173

به "شخصیت های منفی فیلم ها اجازه استفاده از آیفون را ندارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت های منفی فیلم ها اجازه استفاده از آیفون را ندارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید