سازمان مدیریت پسماند در میان برترین های حوزه HSE

به گزارش رپید دانلود، سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در راستای ارزیابی مراقبتی به منظور اخذ و تمدید گواهینامه HSE که توسط شرکت KUMS ایتالیا انجام گرفته، در میان 3 مجموعه برتر شهرداری تهران قرار گرفت .

سازمان مدیریت پسماند در میان برترین های حوزه HSE

سازمان پسماند به دلیل عملکرد مناسب در حوزه بهداشت و ایمنی محیط کار و توجه ویژه به سلامت کارمندان و کارگران جزو برترین های حوزه HSE قرار گرفت.

در این ارزیابی که از میان معاونت ها، مناطق، ادارات کل و سازمان های شهرداری تهران و با توجه به پاندمی کووید 19 اجرا شده، سازمان مدیریت پسماند به دلیل پایش جدی و مسئولانه، ایجاد شرایط بهداشتی و امن برای پاکبان ها و کارگران حوزه پسماند، حفظ سلامتی و ایمنی در محیط کار جزو سه مجموعه برتر شهرداری تهران قرار گرفت.

· علیپور مدیر نمونه شهرداری تهران

همچنین بر اساس بررسی های اجرا شده از سوی معاونت منابع انسانی شهرداری تهران، صدرالدین علیپور، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند به دلیل اجرای طرح کاپ در تعدادی از مناطق شهر تهران و عملکرد مناسب سازمان متبوع وی در مواجهه با ویروس کووید 19، از حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران به عنوان یکی از مدیران نمونه انتخاب شد و با اهدای لوح از سوی پیروز حناچی، شهردار تهران از وی تقدیر به عمل آمد.

در بخشی از پیام شهردار تهران به مدیران منتخب و نمونه شهرداری تهران اینگونه آمده است: در سایه عنایت حضرت حق و ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های خستگی ناپذیر و مجدانه شما در خدمتگزاری به شهروندان تهرانی، کارکنان خدوم و سازمان معظم شهرداری تهران، این لوح را به مناسبت انتخاب جنابعالی به عنوان مدیر نمونه شهرداری تهران در سال 99 تقدیم می کنم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 682

به "سازمان مدیریت پسماند در میان برترین های حوزه HSE" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان مدیریت پسماند در میان برترین های حوزه HSE"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید