زمان پیشنهادی AVC برای شروع مسابقات والیبال 2021 آسیا اعلام شد

به گزارش رپید دانلود، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در پی ادامه همه گیری و شیوع ویروس کرونا در آسیا و جهان، کنفدراسیون والیبال آسیا تمامی رویدادهای سال 2020 خود را لغو کرد و پیش نویس برنامه پیشنهادی برای سال 2021 قاره کهن آسیا را مرداد ماه سال جاری ارائه کرد که شامل 18 رویداد والیبال سالنی و ساحلی بود.

زمان پیشنهادی AVC برای شروع مسابقات والیبال 2021 آسیا اعلام شد

این برنامه در نشست هیات رئیسه جدید کنفدراسیون والیبال آسیا بازنگری شد و علاوه بر نظرخواهی از روسای فدراسیون های ملی کشورهای آسیایی، برای اعلام آمادگی نهایی میزبان ها و تیم های شرکت کننده، قید زمانی معین شد تا برنامه مسابقات به شکل نهایی نزدیک تر شود.

برآورد اولیه از پیام فدراسیون های ملی کشورهای آسیایی، برگزار نشدن مسابقات قهرمانی رده های سنی دختر و پسر آسیاست. بنابراین برای حضور نمایندگان قاره کهن در رقابت های قهرمانی نوجوانان و جوانان 2021 جهان، باید به رده بندی فدراسیون جهانی والیبال استناد کرد.

برای چهار رویداد قهرمانی باشگاه های مردان و زنان آسیا و قهرمانی مردان و زنان آسیا نیز برنامه پیشنهادی زیر، مد نظر قرار گرفته است به شرطی که در تاریخ های معین شده، میزبان ها و تیم های شرکت کننده اعلام آمادگی کرده باشند.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا از 22 تا 29 فروردین سال 1400 و قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از پنجم تا دوازده اردیبهشت سال آینده به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد.

بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا نیز بر اساس این برنامه از 7 تا 14 شهریورماه سال 1400 به میزبانی چین برگزار می شود.

همچنین بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 21 تا 28 شهریورماه سال آینده به میزبانی ژاپن برگزار خواهد شد.

این چهار رویداد به شرطی در تاریخ های ذکر شده برگزار می شود که تیم های شرکت کننده، از تاریخ 26 دی ماه تا 12 بهمن ماه سال جاری برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده باشند و شرایط کشورها نیز برای میزبانی از نظر کنفدراسیون والیبال آسیا مناسب باشد.

در نهایت، کنفدراسیون والیبال آسیا تا تاریخ 30 بهمن ماه برای برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه های زنان آسیا، تا 14 اسفندماه برای برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه های مردان آسیا، تا 31 خرداد سال 1400 برای برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا و تا 14 تیرماه سال آینده برای برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا، تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 661

به "زمان پیشنهادی AVC برای شروع مسابقات والیبال 2021 آسیا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان پیشنهادی AVC برای شروع مسابقات والیبال 2021 آسیا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید