رئیس دانشگاه صنعتی شریف: آموزش مجازی هزینه های دانشگاه را کاهش نداد

به گزارش رپید دانلود، رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: هزینه های دانشگاه در آموزش مجازی در زمان شیوع ویروس کرونا کاهش پیدا نکرده است.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف: آموزش مجازی هزینه های دانشگاه را کاهش نداد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

محمود فتوحی فیروزآباد رئیس دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران در پیگیری تخفیف و کاهش شهریه دانشگاه به دلیل برگزاری آموزش مجازی به جای حضوری، اظهارداشت: هزینه های دانشگاه در آموزش مجازی در زمان شیوع ویروس کرونا کاهش پیدا ننموده است.

وی گفت: کاهش هزینه ای نداشته ایم که بخواهیم تخفیفی قائل شویم. اگرچه تسهیلاتی را برای حذف ترم یا درس برای دانشجویان فراهم نموده ایم.

فتوحی فیروزآباد خاطر نشان کرد: دانشگاه صنعتی شریف دارای 2 پردیس در شهر تهران و در جزیره کیش است.

سوال کاربران فارس از شهریه در ترم کرونایی

رئیس دانشگاه صنعتی شریف اضافه نمود: وزارت علوم در این باره پیشنهادی را به دانشگاه ها ارائه داده و قرار است برای دانشگاه هایی که با موضوع دانشجویان شهریه پرداز درگیر هستند تصمیماتی گرفته گردد.

به گزارش فارس، کاربران فارس من هم با ثبت سوژه چرا شهریه پردیس خودگردان دانشگاه شریف در شرایط کرونا کاهش نیافت؟ خواهان پیگیری این موضوع هستند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 433

به "رئیس دانشگاه صنعتی شریف: آموزش مجازی هزینه های دانشگاه را کاهش نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس دانشگاه صنعتی شریف: آموزش مجازی هزینه های دانشگاه را کاهش نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید