درخواست باشگاه پرسپولیس از کارگزار: پرداختی بعدی را جلو بیندازید

به گزارش رپید دانلود، مدیران باشگاه پرسپولیس از کارگزار خود خواسته اند تا پرداختی خود را جلوتر انداخته تا مسائل مالی این باشگاه کمتر شود.

درخواست باشگاه پرسپولیس از کارگزار: پرداختی بعدی را جلو بیندازید

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شرکت آتیه داده پرداز با توجه به ضرب الاجلی که باشگاه برای پرداخت پول برانکو داشته و به دلیل عدم تأمین بودجه از سوی مدیران وقت، مطالباتی که باید در ماه های آذر و بهمن به این باشگاه تزریق می کرده بابت رفع شدن مشکل برانکو هزینه کرده و پرداختی بعدی این شرکت طبق تعهد برای فروردین 1400 است.

البته که طبق قراردادی که بین طرفین به امضا رسیده است، این حق کارگزار پرسپولیس است که طبق قواعدی که تعریف کرده اند، سر موعد مقرر واریزی به این باشگاه داشته باشد و این مشکل مدیران وقت پرسپولیس بوده که در زمانی خارج از قرارداد از این شرکت پول گرفته اند تا برای حل مشکل بدهی به برانکو پول تامین کنند. با این حال اکنون هم قرمز ها دچار بحران مالی هستند و مدیران فعلی هم از کارگزار خود درخواست کرده اند موعد پرداختی را جلوتر انجام دهند تا باشگاه از بحران فعلی خارج شود.

ظاهراً پیش از این هم کارگزار پرسپولیس زودتر از موعد هایی که در قرارداد بود به داد باشگاه رسیده و اینکه چرا اکنون حاضر نمی شود به جای فروردین یک ماه جلوتر به باشگاه واریزی داشته باشد جای سؤال است.

با توجه به اینکه میزان پرداختی باشگاه به بازیکنان 20 درصد بوده، این موضوع هر آن ممکن است تبدیل به بحران شود. البته برخی از بازیکنان بین 30 تا 35 درصد قرارداد های خود را گرفته اند، اما تعداد این نفرات محدود است و بیشتر تیم پرداختی بین 20 تا 25 درصد داشته اند. این درحالی است که حداقل پرداختی یک باشگاه تا نیم فصل باید 50 درصد باشد.

ضمن اینکه از ابتدای فصل، بازیکنان پرسپولیس که به قهرمانی نیم فصل هم رسیده اند هیچ پاداشی دریافت نکرده اند و همه این مسائل باعث شده تا مدیریت باشگاه در شرایط خاصی به سر ببرد. در کنار این ها جابجایی زمستانی را هم باید اضافه کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 835

به "درخواست باشگاه پرسپولیس از کارگزار: پرداختی بعدی را جلو بیندازید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست باشگاه پرسپولیس از کارگزار: پرداختی بعدی را جلو بیندازید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید