خبرنگاران راه یافتگان به مرحله نهایی جایزه ادبی آفتاب گرمسار معین شدند

به گزارش رپید دانلود، سمنان- خبرنگاران- دبیر تخصصی سومین دوره جایزه ادبی آفتاب گفت: اسامی نویسندگان و داستان های راه یافته به دور نهایی این جایزه در شهرستان گرمسار استان سمنان از سوی داوران اعلام شد.

خبرنگاران راه یافتگان به مرحله نهایی جایزه ادبی آفتاب گرمسار معین شدند

به گزارش خبرنگاران، حامد امامی روز یکشنبه با اعلام انتشار اسامی نویسندگان و داستانهای مرحله نهایی سومین دوره جایزه ادبی آفتاب گرمسار گفت: در خاتمه مرحله اول داوری 45 نفر از نویسندگان به دور نهایی راه یافتند.

وی گفت: از آثار منتخب راه یافته به دور نهایی این جایزه ادبی 16 اثر از استان سمنان، 16 اثر از استان تهران، هفت اثر متعلق به خراسان رضوی، سه اثر از استان اصفهان، و از استانهای خراسان شمالی، البرز و مازندران نیز هر کدام یک اثر است.

امامی، با قدردانی از 470 نویسنده شرکت کننده در این جشنواره توضیح داد: به طور طبیعی و به دلیل ذات رقابتی این جشنواره، ناچار به انتخاب تعدادی از آثار از بین حدود 700 اثر برای داوری نهایی بودیم.

وی ابراز امیدواری کرد: شرایطی پیش روی برگزارکنندگان این جشنواره قرار گیرد که از تمام شرکت کنندگان به نحوی تقدیر به عمل آید.

امامی، با تقدیر از مهدی زارع، مجتبی نیک سرشت و عشرت السادات میرحسینی داوران مرحله اول این جایزه ادبی ادامه داد: فرایند داوری مرحله نهایی توسط داوران این مرحله شامل ابوتراب خسروی و محمدرضا گودرزی شروع می گردد.

دبیر تخصصی سومین دوره جایزه ادبی آفتاب، با تجلیل از همکاری و مساعدت مدیرکل و معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار، شهرداری و شورای شهر گرمسار و نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در برگزاری این جشنواره اظهار امیدواری کرد: با بهبود شرایط کرونا در اوایل بهار 1400 اختتامیه سومین جشنواره جایزه ادبی آفتاب برگزار گردد.

سومین دوره جایزه ادبی آفتاب با مشارکت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان سمنان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن اهل قلم، شهرداری و شورای اسلامی شهر گرمسار و نیز موسسه فرهنگی و هنری خط سپید کاغذ برگزار می گردد و مهلت ارسال آثار به این رویداد فرهنگی تا 22 بهمن بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 852

به "خبرنگاران راه یافتگان به مرحله نهایی جایزه ادبی آفتاب گرمسار معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران راه یافتگان به مرحله نهایی جایزه ادبی آفتاب گرمسار معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید