خبرنگاران بخش آنژیوگرافی بیمارستان گنبدکاووس به بهره برداری رسید

به گزارش رپید دانلود، گنبدکاووس - خبرنگاران - بخش آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) گنبدکاووس پس از 15 سال با تلاش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کمک نیکوکاران این شهرستان عصر امروز یکشنبه به بهره برداری رسید.

خبرنگاران بخش آنژیوگرافی بیمارستان گنبدکاووس به بهره برداری رسید

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

در مراسم افتتاح این بخش درمانی و نیز بهره برداری از برخی تجیهزات بیمارستانی در گنبدکاووس، استاندار گلستان گفت: تجهیزات، پرسنل، ساختمان و پزشکان بخش آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) با صرف اعتبار افزون بر 470 میلیارد ریال به طور کامل فراهم شده است.

هادی حق شناس اضافه نمود: بخش جراحی قلب بیمارستان پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس نیز به زودی و با برطرف برخی اشکالات جزیی راه اندازی می شود تا بیماران شرق گلستان مجبور نباشند برای درمان به مرکز یا غرب استان مراجعه کنند.

وی از کمک نیکوکاران گنبدکاووس و رقابت آنها برای تکمیل فضای این مرکز درمانی و خرید تجهیزات پزشکی و بیمارستانی قدردانی کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیز در این مراسم گفت که با جذب اعتبارات و کمک نیکوکاران بخش آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس که از نیازهای ضروری مردم این شهرستان و اهالی شرق گلستان بود، راه اندازی شد.

عبدالرضا فاضل گفت: راه اندازی بخش آنژیو پلاستی (جراحی قلب) این بیمارستان به زمان بیشتر برای برطرف برخی اشکالات و نیازها از جمله تکمیل بخش سی سی یو و افزایش شمار تخت های آن نیاز دارد.

عبدالرضا فاضل اضافه نمود: برای برطرف این اشکالات، محمد شهرکی نیکوکار گنبدی قول تکمیل ساختمان نیمه کاره بخش سی سی یو و خرید و تجهیز 20 تخت این بخش را داده که قرار است تا سه ماه آینده با هزینه تقریبی 100 میلیارد ریال ااین مسائل برطرف شود.

همچنین محمد شهرکی نیکوکار گنبدی در این مراسم قول داد که حداکثر تا سه ماه آینده ساختمان نیمه کاره بخش سی سی یو بیمارستان پیامبر اعظم (ص) را تکمیل کرده و 20 تخت بیمارستانی برای این بخش تهیه کند.

وی با گلایه از عدم انجام تعهدات دانشگاه علوم پزشکی گلستان برای تکمیل ساختمان غربالگری سرطان که توسط او با زیربنای هزار و 400 مترمربع ساخته شد، اضافه نمود: برای برطرف مشکل بیماران و کاستن از رنج و درد آنها اقدام به تکمیل باقی مانده این ساختمان خواهم کرد.

شهرکی همچنین برای تکمیل ساختمان نیمه تمام غربالگری سرطان بیمارستان پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس اعلام آمادگی کرد.

نبود مرکز و بخش تخصصی آنژیوگرافی و جراحی قلب در شرق گلستان که نیمی از جمعیت یک میلیون و 900 هزار نفری استان در این منطقه زندگی می کنند سبب می شد مردم این خطه علاوه بر روبرو شدن با مخاطرات جانی، برای درمان بیماری های قلبی و عروقی خود هزینه های جانبی زیادی متحمل شوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 822

به "خبرنگاران بخش آنژیوگرافی بیمارستان گنبدکاووس به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بخش آنژیوگرافی بیمارستان گنبدکاووس به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید