جشن خودکفایی 5000 مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش رپید دانلود، خبرنگاران/آذربایجان شرقی جشن خودکفایی 5000 مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شد.

جشن خودکفایی 5000 مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی برگزار شد

سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد، در این جشن با تبریک میلاد امیرالمؤمنین علی (ع) گفت: همزمان با این روز با سعادت، پویش ایران مهربان با هدف حمایت از ایتام نیازمند در سراسر کشور آغاز می شود.

وی با بیان این که نیازمندان ولی نعمتان ما هستند، ادامه داد: شان و فلسفه وجودی کمیته امداد خدمت توام با کرامت به این خانواده ها است و در این زمینه اجازه نداریم منتی بر شخصی وارد کنیم.

وی از ایجاد 210 هزار فرصت شغلی برای مددجویان از ابتدای سال جاری خبر داد و تاکید کرد: کارهای بزرگی در حوزه اشتغال خانواده های تحت حمایت انجام شده و از مسئولان کمیته امداد آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه برتر اشتغال در استان، قدردانی می کنم.

بختیاری با بیان این که آذربایجان شرقی بیشتر از سهم معین شده خود در حوزه اشتغال زایی فعالیت داشته است، اعلام نمود: سال 98 کمیته امداد آذربایجان شرقی 9840 شغل ایجاد کرد که این رقم در 10 ماهه سال جاری به 11 هزار و 100 شغل برای مددجویان رسیده است.

وی با اشاره به این که اشتغال، مسکن و ایجاد فرهنگ خودباوری سه رکن اساسی توانمندسازی در کمیته امداد است، گفت: ایجاد درآمد باثبات اصل اساسی در ایجاد اشتغال است که باید منجر به خودکفایی مددجویان شود.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان، وی ثبت جهانی فرش تولیدی مددجویان کمیته امداد در سازمان جهانی مالکیت معنوی را افتخار بزرگی برای کمیته امداد دانست و اضافه کرد: تولیدات مددجویان قابلیت عرضه در بازارهای جهانی را دارد و در این زمینه باید در حوزه بازاریابی و معرفی این محصولات اقدامات بیشتری انجام شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 836

به "جشن خودکفایی 5000 مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن خودکفایی 5000 مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید