تقویت فراوری ملی قدرت چانه زنی ایران در روابط بین الملل را افزایش می دهد

به گزارش رپید دانلود، منتخب مردم اراک در مجلس یازدهم گفت: با تقویت فراوری ملی قدرت چانه زنی جمهوری اسلامی ایران در روابط بین الملل افزایش خواهد یافت.

تقویت فراوری ملی قدرت چانه زنی ایران در روابط بین الملل را افزایش می دهد

محمدحسن آصفری در تبادل نظر با خبرنگار حوزه گروه سیاسی خبرگزاری رپید دانلود، اظهار کرد: در سال جدید مهم ترین مسئله برای مردم، مسائل مالی، اشتغال و تورم است و اگر دولت و مجلس به این موضوعات توجهی نداشته باشد، قطعاً نمی توان این مسائل را حل و فصل کرد؛ لذا مجلس یازدهم دغدغه مردم حول این مسائل را دغدغه و اولویت اساسی خود قرار خواهد داد.

وی با بیان اینکه اقتصاد محور اصلی عناوین سال های اخیر بوده است، گفت: این عناوین نشان دهنده این است که مسئله اقتصاد و فراوری برای نظام حائز اهمیت است و نقشه راه دولت و مجلس باید پیرامون شعار سال و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد جهش فراوری باشد.

منتخب مردم اراک در مجلس یازدهم ادامه داد: مجلس باید با شناسایی قوانین دست و پاگیر و اصلاح این قوانین، راستا تحقق شعار سال را هموار سازد و از سوی دیگر دولت را در سال جهش فراوری به حرکت وادارد.

به گفته آصفری؛ با تقویت فراوری ملی قطعاً قدرت چانه زنی جمهوری اسلامی ایران در روابط بین الملل افزایش خواهد یافت و می تواند حق و حقوق مشروع خود را بستاند.

وی گفت: جهش فراوری و توجه به فراوری ملی منجر به تسریع در فرایند ارزآوری خواهد شد و اشتغال زایی به حد مطلوب خواهد رسید.

انتهای پیغام/4079/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 273

به "تقویت فراوری ملی قدرت چانه زنی ایران در روابط بین الملل را افزایش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویت فراوری ملی قدرت چانه زنی ایران در روابط بین الملل را افزایش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید