برگزاری کلاس های دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد به صورت حضوری

به گزارش رپید دانلود، معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد گفت: از ترم بهمن ماه کلاس های مقاطع دکتری و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها به صورت حضوری خواهد بود.

برگزاری کلاس های دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد به صورت حضوری

به گزارش خبرنگار استان های خبرنگاران، حمدالله مشتاقی، معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد با اشاره به دستور رئیس جمهور به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دستور وزیر علوم به دانشگاه ها مبنی بر حضوری شدن کلاس ها از ترم بهمن، گفت: براساس دستورات بیان شده قرار است، کلاس های درس دانشجویان در ترم بهمن ماه حضوری برگزار گردد که دانشگاه ها در حال برنامه ریزی برای این امر هستند.

معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد اضافه نمود: البته حضور دانشجویان مقاطع دکتری و تحصیلات تکمیلی به صورت قطعی بوده است، این در حالی است که ابهامی برای حضور دانشجویان مقطع کارشناسی وجود دارد و منتظر ابلاغ دستور وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر رعایت فاصله اجتماعی و معین شدن پروتکل های بهداشتی تازه هستیم.

مشتاقی ادامه داد: با معین شدن ابلاغیه تازه در این زمینه تصمیم گیری ها انجام خواهد شد، زیرا مشکل اصلی برای دانشجویان این مقطع تحصیلی، نحوه استفاده از فضای خوابگاه های دانشجویی است که اگر براساس رعایت فاصله اجتماعی باشد، قطعا اولویت نخست برای دانشجویان مقطع کارشناسی دارای دروس عملی و سپس برای دانشجویان دارای دروس تئوری است.

مشتاقی اعلام نمود: داشتن کارت واکسیناسیون از سوی دانشجویان برای حضور در دانشگاه الزامی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1401 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1357

به "برگزاری کلاس های دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد به صورت حضوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کلاس های دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد به صورت حضوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید