برنامه مسابقات آزادکاران کشورمان معین شد، شروع پیکارها از امروز

به گزارش رپید دانلود، به گزارش خبرنگاران، مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه که رنکینگ اتحادیه جهانی نیز محسوب می گردد، شب گذشته در شهر استانبول برگزار گردید.

برنامه مسابقات آزادکاران کشورمان معین شد، شروع پیکارها از امروز

بر این اساس قرعه نمایندگان کشورمان در این مسابقات به توضیح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم که 17 نفر حضور دارند، سید علی عظیمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف بکا بوجیاشویلی از گرجستان می رود.

در وزن 61 کیلوگرم که 20 نفر حضور دارند سعید انوری و محمدباقر یخکشی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف یکدیگر می فرایند.

در وزن 65 کیلوگرم که 26 نفر حضور دارند، مرتضی قیاسی و رحمان رحیم پور در دور اول به مصاف یکدیگر می فرایند و برنده این مسابقه در ور دوم با شامیل مامدوف قهرمان جوانان دنیا از روسیه کشتی می گیرد.

در وزن 70 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، علی اکبر فضلی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با جردن الیور از آمریکا پیکار می نماید و امیرمحمد یزدانی نیز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف صلاحتین کلیجسالیان دارنده مدال نقره اروپا از ترکیه می رود.

در وزن 74 کیلوگرم که 18 نفر شرکت نموده اند، محمدصادق فیروز پور در دور اول با عبداله عبدالکریم از کویت کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف نورکجا کایپانوف دارنده مدال نقره دنیا و قهرمان آسیا از قزاقستان می رود.

در وزن 79 کیلوگرم که با حضور 21 نفر برگزار می گردد، علی سوادکوهی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده مبارزه سیف الدین آلیکما از فرانسه و دولت یرگش از قزاقستان می رود.

در وزن 86 کیلوگرم که 20 نفر حضور دارند، علی منصوری در دور اول با احمت باتوهان کیش از ترکیه مبارزه می نماید و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف ساندیپ مان از هند می رود. مجتبی اصغری دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف بات اردن بیانباسورن از مغولستان می رود.

در وزن 92 کیلوگرم که 13 شرکت کننده دارد، احمد بذری در دور نخست به مصاف چینیبکوف از قرقیزستان می رود و در صورت شکست این کشتی گیر، در دور دوم با برنده مبارزه میان دیپاک پونیا دارنده مدال نقره دنیا از هند و شامیل زوبایروف قهرمان زیر 23 سال دنیا از آذربایجان کشتی خواهد گرفت.

در وزن 97 کیلوگرم که با حضور 14 نفر مسابقات آن برگزار می گردد، محمدحسین محمدیان در دور نخست با ماگومدرسول رحیم اف از ازبکستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این ملاقات در دور دوم به مصاف برنده ملاقات میان مامد ابراگیم اف از قزاقستان و صالح آلکیز از ترکیه می رود.

بر اساس برنامه این مسابقات، مصاف مدعیان اوزان 97 و 125 کیلوگرم امروز شنبه 7 اسفندماه و مسابقات اوزان 57، 61، 65، 70، 74، 79، 86 و 92 کیلوگرم روز یکشنبه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1366

به "برنامه مسابقات آزادکاران کشورمان معین شد، شروع پیکارها از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه مسابقات آزادکاران کشورمان معین شد، شروع پیکارها از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید