اسکوچیچ: از نتیجه راضی ام، از گلی که خوردیم ناراضی، از پس آب و هوا برآمدیم

به گزارش رپید دانلود، سرمربی تیم ملی ایران از پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل هنگ کنگ اعلام رضایت کرد.

اسکوچیچ: از نتیجه راضی ام، از گلی که خوردیم ناراضی، از پس آب و هوا برآمدیم

به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ پس از پیروزی 3 بر یک تیم ملی ایران مقابل هنگ کنگ در چارچوب انتخابی جام جهانی گفت: از نتیجه بازی برای آغاز این مسابقات خیلی راضی هستم. شرایط آب و هوایی هم سخت بود. از پس این موضوع به خوبی برآمدیم.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: با تیمی مسابقه می دادیم که بیشتر بازی را در یک سوم دفاعی بازی کرد. بازی را برای ما سخت نموده بودند و یک مقدار ضد فوتبال بازی کردند. بازی را با نتیجه خوبی تمام کردیم. به نفرات کلیدی استراحت دادیم که فشار همه مسابقه روی آن ها نباشد.

وی اظهار داشت: تنها چیزی که از آن رضایت نداشتم، دریافت گل از هنگ کنگ بود. نباید چنین گل هایی را دریافت کنیم و باید تمرکز خودمان را حفظ کنیم. ما اطلاعات کمی از روش بازی هنگ کنگ داشتیم چرا که مدت هاست بازی ننموده بودند. فزونی خودمان را در طول مسابقه حف کردیم و شانس های خوبی داشتیم و هر کس که بازی را دید، می فهمید که کدام تیم دست بالاتر را دارد.

اسکوچیچ درباره اینکه با توجه به اینکه بازی آخر تیمش هم در همین استادیوم است، چه برنامه ای دارند، گفت: فکر می کنم که زمان کافی برای بهتر کردن این زمین وجود نداشته باشد. انتظار داشتم که شرایط مسابقه برای همه تیم ها یکسان باشد. ما با عراق در این زمین بازی می کنیم اما تیم های دیگر در این زمین بازی نمی نمایند. هر چه باید می گفتم را گفتم. ما در هر دو نیمه فشار را روی محوطه جریمه حریف حفظ کردیم اما هر دو منطقه کیفیت خوبی نداشت. چاره ای نداریم و باید روی کار خودمان تمرکز کنیم.

این سرمربی کروات با بیان اینکه از الان تمرکز او روی بازی با بحرین است، اظهار کرد: بازی با هنگ کنگ تمام شد. ما به بحرین فکر می کنیم. سعی می کنیم بازی به بازی پیش برویم. باید به اندازه کافی باهوش باشیم و تمرینات ریکاوری را انجام دهیم و تورنمنت را به خوبی تمام کنیم.

وی در واکنش به اینکه تیمش رفته رفته هماهنگ تر خواهد شد چرا که در گذشته فقط با سوریه بازی نموده است گفت: بازی ها را با هم یکی نمی کنیم. هر بازی داستان متفاوت خود را دارد. تمرکز ما روی بازی با بحرین است. فعلا فقط به این بازی فکر می کنیم. ما تیم خوبی داریم و به قدرت خودمان ایمان داریم. می دانیم چطور از موانع رد شویم و مسائل را حل کنیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1003

به "اسکوچیچ: از نتیجه راضی ام، از گلی که خوردیم ناراضی، از پس آب و هوا برآمدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: از نتیجه راضی ام، از گلی که خوردیم ناراضی، از پس آب و هوا برآمدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید