بازسازی منزل: یاری 45 میلیاردی بنیاد مستضعفان به 3 استان سیل زده ، سیمان مورد احتیاج بازسازی این منطقه ها رایگان است

به گزارش رپید دانلود، رئیس بنیاد مستضعفان در تماس تلفنی با استانداران فارس، سیستان و بلوچستان و هرمزگان، از تخصیص یاری 15 میلیارد تومانی به هریک از این استان ها اطلاع داد.

بازسازی منزل: یاری 45 میلیاردی بنیاد مستضعفان به 3 استان سیل زده ، سیمان مورد احتیاج بازسازی این منطقه ها رایگان است

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، در پی وقوع سیل اخیر در 3 استان جنوبی و شرقی کشور، رئیس بنیاد مستضعفان به منظور یاری به اهالی آسیب دیده این 3 استان، دستوراتی را صادر کرد.

بر اساس این گزارش، سید پرویز فتاح در تماس های تلفنی جداگانه با استانداران استان های فارس، سیستان و بلوچستان و هرمزگان با تاکید بر یاری رسانی بنیاد مستضعفان برای جبران بخشی از خسارات وارده به مردم این استان ها، از اختصاص مبلغ 15 میلیارد تومان به هریک از این استان ها به منظور جبران بخشی از خسارت وارده به لوازم خانگی آسیب دیده در جریان سیل اخیر این 3 استان اطلاع داد.

در این تماس های تلفنی، فتاح بر تامین سیمان رایگان برای بازسازی منطقه ها آسیب دیده از سیل اخیر به وسیله بنیاد مستضعفان نیز تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان بارش های اخیر در 3 استان فارس، سیستان و بلوچستان و هرمزگان، موجب آب گرفتگی منازل بعضی از روستا های این استان ها و آسیب به بخشی از زیرساخت های منطقه ها سیل زده شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1276

به "بازسازی منزل: یاری 45 میلیاردی بنیاد مستضعفان به 3 استان سیل زده ، سیمان مورد احتیاج بازسازی این منطقه ها رایگان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی منزل: یاری 45 میلیاردی بنیاد مستضعفان به 3 استان سیل زده ، سیمان مورد احتیاج بازسازی این منطقه ها رایگان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید