چگونه بهترین محصولات ترانسمیتر فشار را بخریم؟

به گزارش رپید دانلود، یکی از دغدغه های صاحبان فراوری و یا کسب و کار حفظ امنیت و کارایی سیستم های اتوماسیون های صنعتی آنهاست.این موضوع اهمیت بسیار بالایی دارد و بی توجهی به آن می تواند موجب بروز مسائل جبران ناپذیری گردد.ترانسمیتر فشاریکی از قطعات استراتیژیک برای حفظ این چرخه به شمار می آید. و انتخاب ترانسمیتر فشار مناسب با کیفیت بالا همواره یکی از موارد مهم برای آنها به شمار می آید در این مقاله به معرفی بهترین برند های فراوری محصولات ترانسمیتر فشار و سنسور فشار می پردازیم تا با شناخت بهتر از این غول های فراوری کننده محصولات ترانسمیتر فشار، بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید بهترین قطعه اتخاذ کنید. با ما همراه باشید.

چگونه بهترین محصولات ترانسمیتر فشار را بخریم؟

هاگلر:

هاگلر در ایران از سال 1389 هر چه عظیمتر شده و به اعضای خود اضافه نموده است، همیشه اعضایی را در کنار خود داشته که مانند یک خانواده صمیمی و گرم بوده اند و یک محیط روشن همراه با ارتباطات نزدیک دارند و سعی در ایجاد و حفظ بالاترین سطح حرفه ای تعاملات داشته است.شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود و در حال حاضر از صندلی رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد که سوابق درخشان این سالها و مشتریان بیشمار آن، حاکی از معتبر و پیروز بودن در حوزه فعالیت خود می باشد.

کمپانی ویکا:

یکی از معروفترین فراورینمایندگان ابزار دقیق و تجهیزات کنترل فرآیند (ترانسمیتر فشار ، سنسور فشار و..) در جهان است. این کمپانی در سال 1996 توانست رتبه یک جهانی را برای اندازه گیری فشار و دمای مکانیکی به دست بیاورد. همچنین این کمپانی در 50 سالگی اش برند اول فراورینماینده گیج های دما و فشار در سراسر جهان شد. دفتر اصلی این شرکت در کشور آلمان قرار گرفته است. سایر شرکت های وابسته به این کمپانی هم در بیش از 40 کشور مختلف فعال هستند. ویکا با اطمینان خاطر بالاترین کیفیت تحویل کالا را تضمین می نماید و دلیل این قضیه هم فراوری محصولات در نقاط مختلف جهان است. هر ساله درمجموع بیش از 50 میلیون محصول استاندارد و ثابت و همینطور مطابق سفارش مشتری در بسته های تکی تا 10,000 تایی برای مشتریان در سراسر جهان ارسال میگردد.محصولات این شرکت قادر هستند که حتی در بدترین شرایط هم کار نمایند و همیشه عملکردی رضایت بخش و ایمنی و مقاومت بالایی داشته باشند .

محصولات کمپانی ویکا (Wika)

 • انواع تجهیزات فراوریی مرتبط با دما
 • انواع تجهیزات فراوریی مرتبط با سنجش سطح و جریان
 • انواع تجهیزات فراوریی مرتبط با سنجش نیرو(ترانسمیتر فشار ویکا)

تجهیزات جانبی این کمپانی شامل منیفولد دو راهه، منیفولد سه راهه، شیر سوزنی، دیافراگم سیل، ترموول، کولینگ، اسنابر، کپیلاری است.شاید معروفترین و محبوبترین ابزار مورد استفاده ویکا در صنعت کشور ما مانومترها و ترانسمیتر فشار ویکا باشند.

کمپانی دات اکسل:

دات اکسل در سال 1992 با تعهد و عظیم اندیشی چندین شریک، به عنوان یک شرکت کوچک ایالتی تاسیس شد و با گذشت چند سال، تبدیل به یک موجودیت قدرتمند شد که امروزه در بازارهای ملی و بین المللی، به عنوان فراورینماینده تجهیزات الکترونیکی در حوزه اتوماسیون صنعتی و کنترل فرآیند حضور دارد.خرید سنسور القایی

مجموعه محصولات دات اکسل بسیار گسترده و جامع هستند:

 • ترانسمیترها
 • مبدل های دما (هم آنالوگ و هم دیجیتال)
 • ایزولاتور الکتریکی (گالوانیک)
 • تکثیرنماینده های سیگنال
 • ماژول های توزیع شده ورودی/خروجی (I/O)
 • ماژول های رابط A/D برای PLC
 • تقویت نماینده تریپ
 • منابع تغذیه
 • ایزولاتورهای لوپ جریانی
 • شاخص ها و اندازه گیرهای دیجیتال

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات این شرکت می توانید به وب سایت ما مراجعه بفرمایید.البته ما ویدیوی معرفی بسیار جذابی برای شما تدارک دیده ایم تا بیشتر با این شرکت پیشرو در صنعت آشنا شوید.

کمپانی دانفوس:

دانفوس نقشی پیشرو در فراوری و توسعه کنترلرها و فراوریات الکتریکی و مکانیکی در مقیاس جهانی دارد. ما روزانه بیش از 250000 محصول را در 70 کارخانه در 25 کشور فراوری می کنیم.

هرچند این عملکرد چشمگیر است، اما افتخار بالاتر آن است که کارمندان متعهد ما با ارائه اجزای با کیفیت بالا برای برطرف احتیاج مشتری، ارزش محصول نهایی را بالاتر می برند.

برای ما ایجاد مشارکت قوی اهمیت بالایی دارد، چرا که تنها با درک مشتری است که می توانیم احتیاجهای فردا را برآورده سازیم.شما می توانید توسط ما به تمام دریای تکنولوژی دانفوس، با تمرکز خاص روی سنسور و کنترلر، دسترسی یابید. ما راه چاره های ایمن تر، قابل اطمینان تر و موثرتر را با مشارکت نزدیک و براساس ارزش های شرکت پیشنهاد می دهیم.

ترافاگ در حال حاضر یک کمپانی فراورینماینده ابزاردقیق است که دفتر اصلی آن در سوئیس قرار گرفته است. این کمپانی در زمینه فراوری انواع ترانسمیتر فشار و پرشر سویچ دانفوس و تجهیزات مانیتورینگ برای فشار ، دما و اندازه گیری چگالی گاز SF6 به شهرت فراوانی رسیده است.(خرید پرشر سوئیچ دانفوس)

کمپانی ترافاگ:

ترافاگ (Trafag) از آن دسته شرکت هایی است که توانایی فراوری سفارشی و خدمات اختصاصی به مشتریانش را دارد. این فراورینماینده در حال حاضر صاحب تعداد بسیار زیادی نمایندگی و شرکت در سراسر جهان است. بیایید داستان جالب این کمپانی و جهت پیشرفت آن را باهم مرور کنیم.

ترافاگ در 2 اکتبر 1942 در زوریخ توسط اسکار پفرندر تأسیس شد. اسکار ابتدا کار خود را با فراوری بالاست آغاز کرد و بعدها تصمیم گرفت که آغاز به فراوری ترانسفورماتور کند. او به کارخانه بافندگی پدری اش نقل مکان کرد و کار خود را از سر گرفت.

قدم بعدی برای ترافاگ، فراوری ترموستات و ترانسمیتر فشار ترافاگ در سال 1956بود. در آن سال ها مدیرعامل دیگری هم به مجموعه اضافه شد. در سال 1967 بود که این شرکت باتوجه به احتیاج بازار و صنایعی مثل کشتی سازی، روی توسعه ترموستات ها تمرکز کرد و فراوری انواع بالاست ها را متوقف کرد.

ترافاگ به مرور و طی سال ها، در کشورهای مختلف گسترش پیدا کرد و در دهه هفتاد میلادی آغاز به فراوری سوئیچ های فشار کرد و بعد از آن هم ساخت ترانسمیترهای دما و فشار و همچنین هم ابزارهای سنجش فشار برای کنترل چگالی گاز SF6 را آغاز کرد. این کمپانی در جهت پیشرفت و تغییر، خط فراوری ساخت ترانسفورماتور ها را هم متوقف کرد و رسما به ساخت ابزار دقیق روی آورد.

به مرور و در دهه 90 میلادی تعداد شرکتهای فرعی و وابسته به ترافاگ در کشورهای مختلف جهان بیشتر و بیشتر شدند و تا امروز که داریم درمورد این کمپانی صحبت میکنیم این پیشرفتها همچنان ادامه دارد و به عنوان یک فراورینماینده، محصولاتی باکیفیت، مطمئن، نوآورانه و دقیق را طوری که رضایت مشتریان کاملا جلب گردد به بازار عرضه میکند.

سخن پایانی:

اتوماسیون صنعتی صنعت تک، یک مجموعه تخصصی آموزش ، معرفی و فروش تجهیزات اندازه گیری فشار از جمله سنسور فشار، ترانسمیتر فشار، پرشر سوئیچ و گیج فشار است که به مشتریان خود یاری می نماید به راحتی سنسور یا ترانسمیتر مناسب خود را شناسایی و در صورت احتیاج خرید نمایند. شما همیشه می توانید جهت مشاوره و یا هدایت با شماره 02144032578 تماس بگیرید.

منبع: فرارو
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 580

به "چگونه بهترین محصولات ترانسمیتر فشار را بخریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه بهترین محصولات ترانسمیتر فشار را بخریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید