پنالتی مهدی طارمی دوباره جنجالی شد

به گزارش رپید دانلود، پیروزی پورتو در آخرین بازی تدارکاتی پیش فصل برابر موناکو با اتفاقی تکراری برای هوادران سفیدوآبی ها و البته سایر باشگاه های پرتغالی همراه بود. مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو در اولین حضورش در استادیوم دراگائو با گرفتن پنالتی از مدافع حریف پیروز به گلزنی شد.

پنالتی مهدی طارمی دوباره جنجالی شد

طارمی که در ریوآوه هم مهارتش در گرفتن پنالتی از حریفان را به رخ کشیده بود، با توجه به ورود VAR به فوتبال پرتغال، برخلاف انتظارات پیروز تر از قبل به این تخصصش ادامه داد چرا که قبل از آن بسیاری از داوران با پیش فرض منفی نسبت به او وارد زمین می شدند و گا ها خطا های آشکار روی او را نمی گرفتند، اما بعد از VAR داوران دیگر از خطا هایی که روی این ستاره تیم ملی رخ می داد چشم پوشی نمی کردند.

همین موضوع باعث شد تا از فصل گذشته موجی از واکنش ها بین طرفداران اسپورتینگ و بنفیکا به عنوان رقیبان اصلی پورتو در پرتغال به راه بیفتد و آن ها سعی کردند با موضع گیری علیه طارمی تمرکز این بازیکن را برهم بزنند. کار به جایی رسید که یکی از ورزشی نویسان قدیمی پرتغال که از حامیان سرسخت اسپورتینگ به شمار می رود در یادداشتی تند به طارمی بتازد. با این حال حمایت شدید طرفداران پورتو و البته عملکرد فوق العاده مهدی در آن مقطع باعث شد تا منتقدان او چاره ای جز سکوت پیدا نکنند.

اما دیشب، طارمی بعد از اینکه یک کوشش ناپیروز برای کسب پنالتی داشت، در دومین برخوردش در محوطه جریمه داور را به دمیدن در سوت خودش به نشانه اعلام پنالتی متقاعد کرد. هرچند بازیکن موناکو به هیچ وجه به تصمیم داور اعتراض نکرد، اما بلافاصله موجی از ترس بین طرفداران سایر تیم های پرتغالی در توییتر به راه افتاد و آن ها از آغاز مجدد فرایند کسب پنالتی به وسیله طارمی حتی پیش از آغاز فصل به صرافت افتادند.

در مقابل تعدادی از صفحات حامی پورتو هم از طارمی حمایت کردند و مدعی بودند اعلام پنالتی در این صحنه درست ترین کاری بوده که داور می توانسته انجام دهد.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 8 مرداد 1401 بروزرسانی: 8 مرداد 1401 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1437

به "پنالتی مهدی طارمی دوباره جنجالی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنالتی مهدی طارمی دوباره جنجالی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید