وقتی رییس شرکت خودروسازی برای خودش خودرو طراحی می نماید!

به گزارش رپید دانلود، مت ریماک پانزده سال پس از تأسیس شرکت خودروسازی اش، ابر خودروی نورا را طراحی کرد. او به تازگی مشتری شرکت خودش شده و یک دستگاه نورا را به سلیقه خود سفارشی سازی نموده است.

وقتی رییس شرکت خودروسازی برای خودش خودرو طراحی می نماید!

امیرمسعود عابدین- مت ریماک همان طور که انتظار داشت تصمیم گرفت که بدنه فیبر کربنی خود را با شکوه تمام به نمایش بگذارد. روکش سفارشی خودرو دارای الیافی است که در جهت بسیار خاصی جریان دارند و در پنل های مجاور ادامه می یابند. با این حال، بدنه خودرو کاملاً خالی از رنگ نیست؛ مت ریماک خودروی خود را به رنگ قرمز همراه با پنل های فیبر کربنی رنگ آمیزی کرد.

روی آینه های جانبی خودروی مت ریماک، پرچم کرواسی با دست ترسیم شده است. این خودرو بعلاوه دارای طرح رعد و برق پنهان در زیر اسپویلر عقب است که نشان دهنده طوفان های ناگهانی و متلاطم مدیترانه ای است که به نام Nevera نیز یاری کرد.

تزئینات نامتقارن فضای داخل، انتخاب مت بوده است؛ یک طرف مشکی و طرف دیگر قرمز. او کابین را با نقوش سفارشی و دست دوخت پر کرد که روی تکیه گاه ها، پشتی سر و... نمایان است.

مت ریماک در جریان سفارشی سازی خودروی خود می گوید: این یک تجربه دیوانه کننده است که مشتری شرکت خود باشید. درست مانند همه مشتریان ما، یک فرآیند خلق وجود داشت؛ به اشتراک گذاشتن ایده ها، تکامل و در نهایت تکمیل آن ها تا زمانی که یک نورا کامل داشته باشید.

نیروبخش ریماک چهار موتور الکتریکی سفارشی است؛ یکی برای هر چرخ. کل خروجی این ابر خودرو 1914 اسب بخار قدرت و 2359 نیوتون متر گشتاور است که می تواند در 1.75 ثانیه از سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت نورا در حرکت رو به جلو به 415 کیلومتر و در حرکت رو به عقب به 275 کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

منبع: Motor1

322

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 خرداد 1403 بروزرسانی: 17 خرداد 1403 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1641

به "وقتی رییس شرکت خودروسازی برای خودش خودرو طراحی می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی رییس شرکت خودروسازی برای خودش خودرو طراحی می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید