واعظی: در دولت خود را ملزم به بهره گیری از جوانان می دانیم

به گزارش رپید دانلود، تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه جوانان سرمایه کشورند و ما در دولت خود را ملزم به بهره گیری از این سرمایه ارزشمند می دانیم، گفت در دولت تدبیر و امید نیز به دلیل تاکید ویژه شخص رئیس جمهور، نگاه بسیار مثبتی به جوانان وجود داشته و دارد؛ چنان که به گواهی آمار و ارقام، طی سال های گذشته شاهد رشد اعتماد به جوانان در مسئولیت های ارشد و میانی بوده ایم.

واعظی: در دولت خود را ملزم به بهره گیری از جوانان می دانیم

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام با اشاره به فرارسیدن سالروز ولادت علی اکبر (ع) و روز جوان نوشت:

میلاد مسعود حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمامی هم وطنان عزیز، خصوصاً جوانان ارزشمند و با لیاقت کشورمان تبریک عرض می کنم. استفاده از ظرفیت جوانان جزء شعارهای محوری انقلاب اسلامی بود و این تاکید وجود داشت که در کارهای عظیم به جوانان اعتماد شود. این رویکرد در سال های ابتدایی انقلاب و خصوصا سال های جنگ تحمیلی کاملا در کشور مشهود بود و نتایج بسیار خوبی را به بار آورد. البته الحق و الانصاف اعتماد به جوانان همیشه نتایج درخشانی را به دنبال داشته و هیچگاه موجب پشیمانی نشده است.

اینجانب شخصاً همیشه به توان، انگیزه و دانش جوانان ایمان داشته ام و در مسئولیت هایی که بر عهده ام بوده، سعی کرده ام تا حد امکان از این ظرفیت عظیم بهره ببرم. در دولت تدبیر و امید نیز به دلیل تاکید ویژه شخص رئیس جمهور، نگاه بسیار مثبتی به جوانان وجود داشته و دارد؛ چنان که به گواهی آمار و ارقام، طی سال های گذشته شاهد رشد اعتماد به جوانان در مسئولیت های ارشد و میانی بوده ایم؛ این سیاستی است که تا واپسین روزهای دولت تدبیر و امید در دستور کار خواهد بود.

جوانان سرمایه این کشورند و ما در دولت خود را ملزم به بهره گیری از این سرمایه ارزشمند می دانیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 906

به "واعظی: در دولت خود را ملزم به بهره گیری از جوانان می دانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: در دولت خود را ملزم به بهره گیری از جوانان می دانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید