هلی کوپتر مریخی به آپدیت نرم افزاری احتیاج دارد

به گزارش رپید دانلود، تیم پشتیبانی هلی کوپتر مریخی مشغول آنالیز مسئله ای در بخش دستوردهی نرم افزار کنترل پرواز آن هستند به نظر می رسدنبوغ نیازمند آپدیت نرم افزاری قبل از انجام پرواز آزمایشی است.

هلی کوپتر مریخی به آپدیت نرم افزاری احتیاج دارد

تیم پشتیبانی هلی کوپتر نبوغ پس از آنالیز اطلاعات مربوط به تست های پیشین این ابزار برنامه ای برای آماده سازی آن جهت پرواز در مریخ تنظیم نموده اند.

هرچند زمانبندی برای پرواز آزمایشی هنوز تأیید نشده اما، محققان مشغول اصلاح و نصب دوباره نرم افزارهای کنترل پرواز هلی کوپتر هستند تا مشکل در بخش دستوردهی را رفع نمایند.

ناسا در توئیتی در این باره نوشت: اخبار سیاره سرخ: نبوغ (هلی کوپتر مریخی) همچنان سالم است و کار برای انجام نخستین پرواز آن در سیاره ادامه دارد. زمانبندی دقیق برای معین دوباره برنامه ها همچنان در جریان است.

احتمالاً نصب یک یا دو نرم افزار به درستی انجام نشده و آنها به طور بی سیم به هلی کوپتر مریخی در مسافت 174 میلیون مایلی زمین منتقل نشده اند. همانطور که قابل پیش بینی بود، تیم پشتیبانی مشغول آزمایش نرم افزار جدید هستند و بعد آن را آپلود می نمایند و تاریخ جدید برای انجام تست های دیگر هفته آینده معین می گردد.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 921

به "هلی کوپتر مریخی به آپدیت نرم افزاری احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلی کوپتر مریخی به آپدیت نرم افزاری احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید